کارگران ساختمانی امسال بیمه می‌شوند

دولت تصميم دارد با تامين بودجه ، امسال تمام کارگران ساختماني را بيمه کند.

توزیع بسته حمایت غذایی در حال اجرا

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرهنگیان کشور با اشاره به نبود مشکل در تامین کالا در ماه محرم افزود: در جریان توزیع دومین بسته حمایت غذایی تاکنون ۶ میلیارد تومان کالا از طریق شبکه تعاونی‌های فرهنگیان بین گروه‌های هدف توزیع کرده‌ایم.

آمارسازی درباره اشتغال ممنوع شد

وی با اعلام اینکه ما پایه های آمار را واقعی می کنیم و آمارها را به صورت شفاف به جامعه ارائه خواهیم کرد گفت: بنا داریم در هر ایجاد شغلی که صورت می گیرد گزارش آن را نیز به جامعه بدهیم و حتی برویم به سراغ اطلاعات شفافی که برای همه قابل دسترسی باشد.

ربیعی: برای امنیت شغلی کارگران آمده‌ام

وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی امنیت شغلی کارگران را از اولویت‌های کاری خود عنوان کرد و گفت:‌ با ایجاد امنیت فضای کسب و کار امنیت شاغلان هم بوجود خواهد آمد.

برنامه‌های ربیعی برای وزارت تعاون

برنامه‌های علی ربیعی گزینه معرفی شده از سوی دولت یازدهم برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد.

کف حقوق مستمری بگیران 700 هزار تومان شد

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال کف حقوق همه مستمری بگیرانی که تمام وقت بوده‌اند 700 هزار تومان خواهد بود. اسدالله عباسی ، در پاسخ به این پرسش که اعمال افزایش 25 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از چه زمانی صورت می‌گیرد؟ به خبرنگار تعاون و اشتغال ایسنا، گفت: این افزایش از […]

دستور ویژه رئیس‌جمهور به وزارت کار

با درخواست کارگران، دستور رئیس جمهور و تایید وزارت تعاون، کار و رفاه، به زودی نشست فوق العاده شورای عالی کار به منظور افزایش حق مسکن و حق بن نقدی سال جاری مشمولان قانون کار برگزار می شود، با این حال گمانه ها از افزایش ۵ برابری حق مسکن و رشد ۱۵ هزار تومانی حق بن ماهیانه حکایت دارد.

عباسی سرپرست وزارت کار و رفاه شد

رئیس جمهور طی حکمی اسدالله عباسی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.