تاثیر تجاوز نظامی عربستان به ویژه بر کودکان

مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری در بیانیه‌ای، ضمن ابراز نگرانی شدید از شرایط بحرانی حاکم بر منطقه، کشتار بی رحمانه مردم مظلوم یمن به دست رژیم سعودی را محکوم کرد.

رسیدگی قضایی به‎شرط کشف‌حجاب

یک قاضی دادگاهی درکانادا به زن مسلمانی که دریک دادگاه مونترآل حاضر شده بود، گفت: وی به پرونده اش رسیدگی نخواهد کرد مگر آنکه او روسری خود را بر دارد.

پرونده قتل «ترایون مارتین» بسته شد

سه سال پس از آنکه یک نگهبان سفید پوست، نوجوانی سیاه‌پوست را به ضرب گلوله از پای درآورد، دادستان کل آمریکا اعلام کرد که مدارک کافی برای ایراد اتهام علیه فرد قاتل از سوی دولت فدرال وجود ندارد.

حکم‌شلاق در ملاء‌عام فعال‌عربستانی اجرا شد

حکم شلاق یک فعال سیاسی عربستانی به رغم تمام درخواست‌های بین‌المللی برای توقف آن، امروز در جده اجرا شد.

رسوایی تازه شنود تلفن همراه در ایالات متحده

یکی از مقامات وزارت دادگستری آمریکا روز گذشته از برنامه جمع‌آوری داده‌های تماس‌های تلفن همراه مردم با استفاده از هواپیماهای ویژه ملخی دفاع کرد.

تشديد سياست‌ افزايش جمعيت در مجلس

بر اساس اين طرح از اين به بعد تمامي اقدامات مربوط به سقط جنين مشمول مجازات و كليه خدمات رايگان كاهش جمعيت حذف خواهد شد و موارد ضروري سقط جنين و پيشگيري از بارداري بايد از سوي نهادهاي مربوطه وزارت بهداشت و دادگستري اعلام شود.

کليد ساختمان لادن به وزارت دادگستری رسید

یک منبع آگاه با اشاره به واگذاری ساختمان لادن به وزارت دادگستری گفت: ما دو طبقه از این ساختمان را تحویل گرفته‌ایم و سه طبقه دیگر هنوز در اختیار ما نیست.