ایران جشنواره کتاب فرانکفورت را تحریم کرد

جای تأسف است که برگزارکنندگان این رخداد خود را بازیچه دست عوامل صهیونیست و ضد­اسلام قرارداده و با مستمسک قرار دادن واژه آزادی بیان عواطف و احساسات مسلمانان سراسر جهان را خدشه­‌دار ساخته­‌اند.

حجاب آنتی‎ویروس هوس و وسوسه

غنچه تا غنچه است در حجاب است، هیچ‎کس هوس چیدن آن را نمی‎کند، اما همین‎که حجاب را کنار نهاد و باز شد، آن را خواهند چید. وقتی‎که چیدن چندروزی هم ممکن است در جای مناسب قرارش دهند اما دیری نمی‎پاید که پژمرده و پرپر می‎شود و آن را در سطل زباله می‎ریزند.

ممیزی کتاب در همه کشورها هست

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از قطعی شدن حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی وی در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب مسکو خبر داد. ایران امسال کشور میهمان ویژه این نمایشگاه است.

ضریب کیفی ۴۹ نشریه دیگر اعلام شد

کمیته تعیین ضریب کیفی نشریات در جلسه پنجم خود ۴۹ نشریه دیگر از هفته‌نامه‌ها و ماهنامه‌های سراسری و استانی را ارزیابی کرد.

بازنشستگی خبرنگاران با 20سال سابقه کار

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر فردی به عنوان خبرنگار در یک نشریه کار می‌کند باید سوابق خود را محفوظ نگه دارد تا حق وی ضایع نشود زیرا با 20 سال کار مستمر می‌تواند بازنشسته شود.

عکس: حکم فعالیت BBC در ایران

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حکم فعالیت مجدد رسانه دولت انگلیس را صادر کرد.

مشمولان جدید بیمه اهل قلم اعلام شدند

دایره دربرگیری مشمولان بیمه تامین اجتماعی اهل قلم گسترش یافته و بر اساس آیین‌نامه جدید پدیدآورندگان بیمه اهل قلم، گروه‌های بیشتری تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی اهل قلم قرار می‌گیرند.

فتوای رهبری برای شورا حکم قانون است

حجت الاسلام مرقاتی عضو شورای پروانه نمایش وزارت ارشاد درباره اکران فیلم «رستاخیز» توضیح داد:در آئین نامه آمده است که فیلم نباید خلاف مبانی دین اسلام باشد و واقعیت این است فتوای مقام معظم رهبری برای شورای پروانه نمایش حکم قانون است.

«علی زینبی» مدیر کل دفتر امور مجلس وزارت ارشاد شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «علی زینبی» را به عنوان مدیر کل دفتر امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.

رکود غم‌انگیز «تئاتر انقلاب و دفاع مقدس»

نهادهایی مختلفی در عرصه تئاتر انقلاب و دفاع مقدس فعالیت می‌کنند، اما آنچه طی سالیان گذشته، به ویژه چند سال اخیر رخ داده است نشان از کم کاری این نهاد ها دارد و در پی آن‌ کم‌کاری و جدافتادگی هنرمندان حرفه‌ای از این عرصه را نشان می‌دهد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.