مطالبه گری جواب می دهد

مراحل تخریب ویلای دختر آقای وزیر در لواسان

هشدار ۴ وزیر روحانی درباره بحران اقتصادی

وزرای اقتصاد،صنعت،کار و دفاع در نامه‌ای مشترک به رئیس جمهور با انتقاد از برخی تصمیمات و سیاست‌های ناهماهنگ دستگاه‌ها، هشدار دادند اگر تصمیم ضرب‌الاجل اقتصادی گرفته نشود، رکود تبدیل به بحران خواهد شد.

چند وزیر 800میلیارد تا هزارمیلیارد ثروت دارند

نماینده مردم تهران در مجلس با طرح این پرسش که آیا وزرا حاضر هستند دارایی‌های‌شان را اعلام کنند گفت: اگر جواب خیر است، پس چرا توقع انصراف مردم از دریافت یارانه و ارائه اطلاعات اقتصادی خود را دارند؟

12 وزیر به مجلس می‌روند

۱۲ وزیر دولت «تدبیر و امید» هفته جاری در کمیسیون‌های تخصصی خانه ملت حاضر می‌شوند.

وزیر رکورددار عضویت در هیئت مدیره شرکت‌های خصوصی کیست؟

با وجود تأکید رئیس‌جمهور بر عدم عضویت اعضای هیئت دولت در هیئت مدیره شرکت‌های خصوصی، اما باز هم به راحتی می‌توان در اسناد رسمی، اسامی برخی مقامات ارشد دولتی را به عنوان فعالان بخش خصوصی یافت. این مسئله کم و بیش در مورد تعدادی از اعضای کابینه صادق است. اما کدامیک از وزرا رکورددار عضویت در هیئت مدیره شرکت‌های خصوصی است؟

سازوکار انتخاب وزیر دردولت روحانی

این لیست تهیه شده نیز پایان کار تلقی نشده و روحانی لیست نهایی را پس از رایزنی با بعضی چهره‌های شاخص و نهادهای ناظر و بویژه هماهنگی با مقام معظم رهبری معرفی خواهد نمود.

سوتی تاریخی یک وزیر + عکس

عامیر پرتز وزیر دفاع رژیم اشغالگر صهیونیستی در جنگ 33 روزه سال 2006، در جریان یک بازدید نظامی از بلندی های جولان، نشان داد نه تنها یک نظامی برجسته(!) بلکه کاملا مسلط به تسلیحات نظامی و وسایل جنگی‌ است(!)

آدم‌کشی که وزیر امنیت می‌شود

موشه یعلون در حالی به سمت وزارت امنیت رژیم صهیونیستی رسیده است که سابقه طولانی در ترور فلسطینی ها و اعراب دارد.

تذکر کتبی ۵۶ نماینده به ۳ وزیر

۵۶ نماینده مجلس به وزرای کشور، دادگستری و فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص لزوم رعایت حرمت ایام فاطمیه در روز پنجم فروردین سال ۹۲ تذکر کتبی دادند.

طیب‌زاده: اساساً با وزیر شدن زنان مخالفم

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: شایعه معرفی من به عنوان وزیر بهداشت دولت به مجلس اساساً کذب است و منشأ این شایعه برای خود من هم عجیب است ضمن اینکه بنده اساساً با وزیر شدن زنان مخالف هستم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.