پهنای باند اینترنت ۴ برابر شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت در مقایسه با شهریور سال ۹۲ چهار برابر افزایش یافته است.

فاز جدید فیلترینگ هوشمند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تشریح برنامه های این وزارتخانه در خصوص بهبود وضعیت اینترنت، پرتاب ماهواره ها و فیلترینگ هوشمند گفت: به حریم خصوصی وارد نمی شویم، مگر اینکه شرایط ویژه ای پیش بیاید.

اجرای فاز دوم فیلترینگ هوشمند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرای فاز دوم پروژه فیلترینگ هوشمند سایتها و شبکه های اجتماعی با همکاری یک شرکت خارجی خبر داد.

پرتاپ یک ماهواره در سال94 قطعی است

وزیر ارتباطات گفت: ماهواره‌های پژوهشگاه فضایی، شریف، امیرکبیر و تدبیر در نوبت پرتاب قرار دارند و پرتاب یک ماهواره در سال ۹۴ قطعی است؛ پس از تدوین برنامه یکساله سازمان فضایی و برنامه ششم توسعه، پرتاب اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دولت باید از انتقاد استقبال کند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره رویکرد دولت با رسانه‌ها گفت: هر دولتی باید از انتقاد استقبال کند چرا که انتقاد کمک بسیاری به دولت می‌کند.

مخالفت وزارت ارتباطات با افزایش نرخ پیامک

معاون پارلمانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مخالفت این وزارتخانه با افزایش نرخ پیام کوتاه تلفن همراه که در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۹۴ کل کشور به تصویب نمایندگان مجلس رسید، خبر داد.

نخستین انتصاب واعظی در وزارت ارتباطات

طی حکمی از سوی محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهدی راسخ به سمت معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت منصوب شد.

عکس: حرفهای درگوشی مراسم معارفه

صحبت های درگوشی مراسم معارفه وزیر ارتباطات

الزامات و چالشهای پیش روی وزیر ارتباطات

عدم هماهنگی وزارت ارتباطات با شورای عالی فضای مجازی مثل اینست که بگوییم وزیر علوم مرجعیت و شان سیاستگذاری شورای عالی انقلاب فرهنگی را قبول نداشته باشد قطعاً اگر چنین چیزی اتفاق بیافتد نه تنها در سیاستگذاری که در اجرا هم با مشکل مواجه می‌شویم.

سازمان اقتصاد دیجیتالی تشکیل می‌شود

وزیر ارتباطات با اشاره به سهم بسیار کم ایران از حجم ۲۸۴ میلیارد دلاری تجارت دیجیتالی جهان از تلاش وزراتخانه متبوع خود برای تشکیل سازمان اقتصاد دیجیتالی و ارائه این موضوع به مجلس برای گنجانده شدن در قانون جامع این وزارتخانه خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.