آمریکا کمترین تخلفی کند آرزوی توافق با ایران را به گور می‌برد

خطیب موقت نماز جمعه تهران اظهار داشت: یکی از راه‌های همدلی در مساله هسته‌ای میدان دادن به مردم است.

ضرر هنگفت عربستان از تعلیق عمره مفرده

فرانس پرس می نویسد: هر سال حدود 500 هزار زائر ا یرانی برای عمره و 100 هزار تن برای حج واجب به عربستان می روند. بنابراعلام رسانه ها ، آنها هر سال 500 میلیون دلار در عربستان سعودی هزینه می کنند.

حال متوجه شدید چرا «خبر مرگش»؟

صاحب امتیاز روزنامه وطن امروز به وزیرارشاد گفت:خواستم عرض کنم آن جناب که روزنامه رادرچند نوبت بابت تیترهای یک (خبر مرگش)و(بیمار سعودی)به دادگاه ارجاع دادید،امیدوارم به درستی عمل روزنامه پی برده باشید.

«تهرانی شدن» هویت ایرانی را تهدید می‌کند

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «شهری شدن» و «تهرانی شدن» را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مطرح در حوزه هویت‌سازی در ایران برشمرد.

«من این نسل» فاقد محتوای سالم است

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن اشاره به شناسایی مراکز فروش کتاب غیرمجاز «لولیتا»، درباره کتاب اسدزاده گفت: «من این نسل» با این محتوا به هیچ وجه مجوز نمی‌گیرد، و باید عنوان کرد کتاب «من این نسل» فاقد محتوای سالم است‬.

منتظر رقص زنان در کنسرت ها باشید

آنها که برای استفاده ابزاری از زنان چه در سینما و چه در موسیقی سرمایه گذاری میکنند یک هدف بیشتر ندارند و آن هم اینکه اساس نظام را زیر سوال ببرند. آنها همانها هستند که می کوشند با اعطای عناوینی چون شوالیه و سِر هنرمندان ایرانی را مجیزگوی خویش کنند.

ماموریت «آشنا» نیمه‌تمام پایان یافت

با توجه به نزدیکی سفر دکتر روحانی به قم و همچنین نارضایتی مراجع معظم تقلید از سیاست های فرهنگی دولت حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور در سفری غیرمنتظره برای دیدار با مراجع معظم تقلید روز گذشته به قم سفر نمود.

وزیری که به ارشاد نیاز دارد

هفته گذشته ۵ ‌تن از مراجع معظم تقلید به‌عنوان پرچمداران حفاظت از مرزهای فرهنگی و دینی، بخشی از انتقادهای صریح و روشن خود را از عملکرد بخش فرهنگی دولت یازدهم بویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کردند.

گروه دو نفره زن و مرد را نمی‌توان «همخوانی» نامید

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به صدور مجوز برای تک‌خوانی زنان واکنش نشان داد و معتقد است که صدور مجوز برای یک گروه دو نفره زن و مرد همخوانی معنا نمی‌شود.

زنگ خطر برای سقوط فرهنگی یک وزارتخانه

با نگاهی به کارنامه دولت تدبیر و امید طی نزدیک به دو سال گذشته در می یابیم آنچه که در این دولت به عنوان تصمیمات فرهنگی اتخاذ می گردد یادآور برخی از حوادث تلخ فرهنگی دوران اصلاحات و بدنه فرهنگی آن است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.