چه کسی متن غلط را به وزیر اطلاعات ارائه داد؟

نماینده مردم تهران نوشت: ضمن تشکر از وزیر اطلاعات که خطای فاحش را اصلاح کردند، سؤال این است که چه کسی آن متن غلط را در اختیار وزیر اطلاعات قرار داده است تا در برنامه زنده به نقل از رهبر انقلاب قرائت کند؟

وزیر اطلاعات: عناصر فتنه رد صلاحیت می‌شوند

حضور در تجمعات، هنجارشکنی ها، تعرض به نیروهای امنیتی و ایجاد چالش امنیتی برای نظام از معیارهای رد صلاحیت محسوب می شود و کسانیکه اقدامات ضد امنیتی برعلیه نظام داشتند به عنوان عناصر فتنه رد صلاحیت می شوند.

توصیه‌ آیت‌الله بهجت به وزیر اسبق اطلاعات

هر شب محاسبه نفس كنيد «‌حاسبوا قبل أن تحاسبوا» قبل از اينكه به حساب شما برسند خود برسيد.

دستگیری 3سرکرده داعش در مرز ایران

وزیر اطلاعات گفت: سه نفر از سرکردگان داعش در مرز ایران با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند.

کابینه جدید افغانستان رافع بحران‎ها

برخی اعضای مجلس سنای افغانستان با انتقاد شدید از عدم اعلام کابینه جدید و افزایش بحران‎ ناامنی در این کشور اعلام کردند: کابینه جدید رافع این بحران‎ها است.

برنامه بمب‌گذاری در قم خنثی شد

وزیر اطلاعات گفت: در روزهای عزاداری ماه محرم امسال افرادی قصد بمب گذاری در شهر قم را داشتند که قبل از هراقدامی، دستگیر شدند.

تذکرات‌‌کتبی نمایندگان به مسئولان‌اجرایی‌کشور

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

غرب در زندگی به بن‌بست رسیده است

وزیر سابق اطلاعات گفت: غرب در بخش‌های مختلفی زا زندگیشان به بن‌بست رسیده‌اند اما انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته تا بگوید ما بن‌بست‌ها را می‌شکنیم و راه نجات بشری را نشان می‌دهیم.

اهل فتنه زیر لوای اعتدال قصد شورش دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی در سوال خود از وزیر اطلاعات گفت: در دولت یازدهم جای حق و باطل عوض شده و به نفع فتنه 88 مدیحه‌سرایی می‌شود که نشان می‌دهد اهل فتنه زیر لوای اعتدال قصد شورش دارند.

2بمب در روز قدس خنثی سازی شد

وزیر اطلاعات از کشف و خنثی‌سازی 2 مورد جلیقه انفجاری که برای انفجار در دو مرکز دو استان در روز قدس پیش‌بینی شده بود خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.