ورود وزیر خارجه به نجف اشرف؛

وزیر امور خارجه ایران در سفر دوره ای خود به منطقه پس از دیدار از کویت و قطر، اوایل بامداد دوشنبه وارد نجف اشرف شد.

ظریف به لوکزامبورگ رفت

وزیر امور خارجه ایران به منظور رایزنی با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و سه همتای اروپایی عضو ۱+۵ راهی لوکزامبورگ شد.

آمادگی ایران برای کمک به توقف جنگ در یمن

محمد جواد ظریف در تماس تلفنی با یوسف بن علوی، وزیر مسئول در امور خارجی سلطنت عمان آخرین تحولات منطقه و همکاری‌های دو جانبه را مورد رایزنی و گفت‌وگو قرار داد.

«ظریف» به جامعه مدرسین گزارش می‌دهد

وزیر امور خارجه کشورمان امروز با حضور در جلسه جامعه مدرسین گزارشی از توافق سوئیس ارائه می‌دهد. محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و مسئول تیم مذاکره‌کننده کشورمان عصر امروز جمعه با حضور در جلسه شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گزارشی از توافق سوئیس به اعضای این تشکل ارائه خواهد داد. آیت‌الله کعبی با تأیید […]

خواهان توقف عملیات عربستان دریمن هستیم

وزیر امور خارجه کشورمان عملیات نظامی عربستان علیه یمن را نقض حاکمیت این کشور اعلام و تاکید کرد که این عملیات، نتیجه‌ای جز خونریزی نخواهد داشت.

رایزنی عراقچی و روانچی با شرمن

معاونان وزرای خارجه ایران و آمریکا دقایقی پیش به گفت‌وگو پرداختند و قرار است رایزنی ظریف و کری به همراه صالحی و مونیز و با حضور عراقچی، روانچی، شرمن و هلگا اشمیت پنجشنبه ساعت 10 صبح به وقت محلی در لوزان برگزار شود.

بازگشت ظریف و تیم مذاکره کننده هسته‌ای

وزیر امور خارجه کشورمان و تیم مذاکره کننده هسته‌ای بامداد امروز -جمعه- بعد از شرکت در هشتمین دور مذاکرات جامع هسته‌ای و انجام رایزنی‌های دو و چندجانبه به تهران بازگشتند.

اعدام شیخ نمر واکنش جهانی در پی دارد

حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی آفریقای وزیر امور خارجه گفت : اگر خبر صدور حکم قاضی سعودی مبنی بر اعدام شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان صحت داشته باشد .

ایرانی ها بزرگترین گروه مخاطبان وایبر هستند

مرکز الکسا (Alexa) یکی از معتبرترین مراکز امتیازدهی به سایت های اینترنتی توضیح داده است که ایرانی ها بزرگترین گروه مخاطبان وایبر را در جهان تشکیل می دهند و به عبارت دیگر، بزرگترین گروه اعضای وایبر ایرانی هستند.

شدیدترین تحریم‌های تاریخ علیه ایران است

ری سو یونگ وزیر امور خارجه جمهوری دمکراتیک کره که برای شرکت در 53 امین اجلاس سالانه سازمان حقوقی – مشورتی آسیایی و آفریقایی آلکو در تهران بسر می برد، صبح امروز با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.