یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

رونمایی از مسکن اجتماعی در سال 94

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به رضایتمندی رئیس جمهور از عملکرد بهزیستی در سال گذشته گفت: به زودی از مسکن اجتماعی رونمایی خواهد شد ضمن اینکه بهزیستی هم اکنون به محل گفتگوی اجتماعی تبدیل شده است.

صدور دفترچه بیمه اجباری برای نوزادان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز فقر درمان را از بین بردیم و همه ایرانی‌ها صاحب دفترچه بیمه هستند، گفت: در دستور کار دولت است که هر کودکی که به دنیا می‌آید دفترچه‌ای به اجبار به او اعطا شود.

در تأمین دارو با مشکلاتی مواجه هستیم

وزیر بهداشت عراق و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تأمین داروی عراق مذاکراتی داشته‌اند.

مقابله با قراردادهای سفید امضا کارگران

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ایجاد و حفظ اشتغال موجود را از برنامه‌های مهم دولت دانست و گفت: در بحث امنیت شغلی کارگران با قراردادهای سفید امضا به شدت مقابله می‌کنیم چون نمی‌خواهیم به سمت ناامنی شغلی برویم.

آئین‌نامه قانون‌مشاغل سخت و زیان‌آور ابلاغ شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ آئین‌نامه جدید قانون بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور خبر داد.

برنامه‌دولت برای حقوق‌بگیران زیر ۶۰۰هزار تومان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه ادامه توزیع سبد کالا همچنان در برنامه است و تلاش خواهد شد مشکلات اجرای گام نخست آن برطرف شود، گفت: سبد کالا به گونه ای توزیع می‌شود که مردم بتوانند آزادانه و به شکل کارتی خرید کنند.

اظهارات «وزیر کار» درباره زنجانی اشتباه است

سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی درباره ردپای بابک زنجانی در پرونده تامین اجتماعی و اخباری مبنی بر پولشویی در این سازمان گفت: آنچه که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این باره گفته بر اساس اطلاعات اشتباهی بود که به وی داده‌اند.

یک ساعت کار در هفته را شغل می‌دانید؟

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه من نمی گویم تعریف یک ساعت کار در هفته برای شاغل دانستن افراد قابل قبول است گفت: اما هر آماری که درباره عملکرد اشتغال زایی از سوی دولت ارائه می شود باید بر مبنای تعریف مشخصی باشد و افراد بدانند آمار با چه تعریفی برآورد و ارائه شده است.

ربیعی: آرزو دارم سفره تهیدستان پررنگ شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در سال ۸۴ به دلایل واهی از دانشگاه اخراج شد، گفت: وزارتی که من مدیریت آن را برعهده گرفته ام، وزارت کار است و نه وزارت کارگر و یا کارفرما.

شرط عجیب وزیر کار برای کارگران

وزیر کارمی‌گوید با وجود رای مثبت دولت و کارگران برای افزایش تنها ۱۰هزارتومان حق مسکن در سال‌جاری حتما باید رضایت کارفرمایان جلب شود تا دولت آن را تصویب کند. برای این منظور در ۵۶ روز گذشته با وجود پیگیری‌های فراوان کارگران، وزارت کار نشست نهایی را برگزار نکرد و آن را به هفته آخر حضور دولت دهم موکول کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.