دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

آقای وزیر جلسه خبرنگاران را شخم زد!

وزیر جهاد کشاورزی در جریان سفر به کرمان با شماری از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

عرضه‌مرغ 5200تومانی در عمده فروشی‌ها

رئیس هیئت مدیره انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی کشور با بیان اینکه برای جلوگیری از زیان تولید‌کننده قیمت عرضه مرغ به مصرف‌کننده باید بین 7500 تا 8000 تومان باشد، گفت: مرغ امروز با قیمت 5200 تومان در میادین عمده فروشی عرضه شد.

شیر برای سومین بار در سال جاری گران شد

در حالی که صنایع لبنی از مصوبه دولت مبنی بر خرید شیرخام به قیمت ۱۴۴۰ تومان امتناع می‌ورزند، این صنعت امسال برای سومین بار شیر و فرآورده‌های لبنی را گران کرد.

واردات ۱۱میلیون تن خوراک انسان و دام چرا؟

بر اساس آموزه‌های قرآن و با برنامه‌ریزی می‌توان هم غذای انسان و هم خوراک دام را از طریق بارش‌های آسمان تأمین کرد، ولی بر اساس اعلام دو معاون وزیر جهاد کشاورزی سال آینده ۱۱ میلیون تن گندم و خوراک دام و طیور وارد می‌شود.

هزینه‌های بحران‌آب در محاسبات‌مدیران نمی‌آید

معاون تولیدات گیاهی وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه آب یک امر فرابخشی است و مشکل اساسی آب کشور این است که دانش متخصصان آب در ایران منابع آب است، گفت: در حالیکه در دنیا انتقال آب بین حوضه‌ای منسوخ شده هنوز در ایران این کار پیگیری می‌شود.

بزرگترین ضربه به‎کشاورزی با تغییرکاربری زمین

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در بحث تغییر اراضی وضعیت به گونه‌ای شده است که منافع همه دست اندرکاران (کشاورز، سرمایه گذار و مسئولان محلی) در تغییر کاربری است که این بزرگترین ضربه را به کشور می‌زند.

کتابخانه مجازی کشاورزی کشور رونمایی شد

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: با راه اندازی این کتابخانه مجاز کشاورزی، 95 درصد از نیازهای علمی محققان در بخش کشاورزی پاسخ داده می‌شود و در این کتابخانه مجازی با بیش از 200 ناشر در دنیا می‌توانیم ارتباط برقرار کنیم.

تذکرات کتبی به مسئولان اجرایی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیأت رئیسه مجلس قرائت شد.

نامه وزیر سابق جهاد کشاورزی به روحانی

صادق خلیلیان وزیر سابق جهاد کشاورزی، در واکنش به صحبت‌های اخیر رئیس‌جمهور در گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه، نامه انتقادی به دفتر رئیس جمهوری ارسال کرد.

اظهارات وزیر پیشنهادی کشاورزی در مجلس

محمود حجتی گفت: توجه به اسناد بالادستی مانند قانون پنجم‌،‌سند چشم‌انداز و سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی که همگی بر تقویت و توسعه توان تولیدات کشاورزی و نزدیک به مرز خودکفایی در تامین محصولات اساسی و کالاهای مورد نیاز مردم تاکید دارند در صدر برنامه‌های وزارت جهاد کشاورزی قرار خواهد گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.