ظریف: همه کشورهای منطقه در نبرد با تروریسم مشارکت کنند

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: همه کشورهای خاورمیانه باید در نبرد با تروریسم در این منطقه مشارکت کنند.

شکست مذاکره، مرگ دولت روحانی است

خبرگزاری رویترز در گزارشی اختصاصی مدعی شد که وزیر خارجه ایران به آمریکا هشدار داده است که عدم رسیدن به توافق هسته‌ای احتمالاً حکایت از مرگ سیاسی دولت «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران دارد.

توضیح ظریف درباره پرچم کشتی‌های ایرانی

وزیر امور خارجه کشورمان درباره استفاده احتمالی برخی کشتی‌های ایرانی از پرچم کشورهای دیگر، توضیحاتی را ارائه کرد.

تمسخر منتقدان صفت رئیس‌جمهور اعتدالگرا نیست

نماینده مردم نور در مجلس تمسخر منتقدان را دور از شأن رئیس‌‌جمهور اعتدالگرا خواند و با تقاضا از وی برای خودداری از اظهارنظر به هنگام عصبانیت گفت: انتقاد ما به مشی دستگاه دیپلماسی است نه به کلاه، کت و عینک وزیر خارجه.

سکوت دولت برابر هتک‌حرمت پیامبر قابل‌قبول نیست

امام جمعه غرب تهران از پیاده‌روی وزیر امور خارجه کشورمان با «جان کری» در فرانسه انتقاد کرد و از دولت خواست که به مواضع منفعلانه خود برابر اظهارات مداخله‌جویانه مقامات غربی پایان دهد.

ایران یکی از مهمترین بازیگران منطقه

وزیر امور خارجه پرتغال در دیدار با ظریف ایران را یکی از مهمترین بازیگران در منطقه خاورمیانه خواند که می‌تواند به تثبیت اوضاع و حفظ ثبات و آرامش در منطقه کمک کند.

قدم‌زدن با کری نماد خواهش سیاسی بود

کارشناس مسایل راهبردی با اشاره به قدم زدن وزیر امور خارجه ایران همراه کری وزیر خارجه آمریکا در خیابان‌های ژنو گفت: افکار عمومی آمریکا این رفتار را نوعی شیفتگی و الزام برای داشتن روابط تلقی می‌کند.

پنج پيشنهاد عجيب عمان به ايران و آمريكا

عمان در پیشنهاد اخیر خود که توسط وزیر خارجه و یک مقام ارشد امنیتی اش به طرفین ارایه شده، پنج نکته مهم را مطرح ساخته است.

باز هم پرونده آمیا درگیر دروغ و سردرگمی شد

رئیس‌جمهور آرژانتین ضمن اشاره به انتشار دروغ‌های فراوان در خصوص پرونده آمیا و ایجاد سردرگمی پیرامون آن تأکید کرد: بدون شک احیای این مسئله خطرات و آسیب‌هایی را به همراه خواهد داشت.

چرا هاشمی خواهان سفر به عربستان نیست؟

این خط رسانه‌ای هر از چند گاهی مطرح می‌شد اما حالا خبری از آن نیست. در شرایط کنونی که جنگ نفتی عربستان علیه ایران به اوج خود رسیده و نفت قیمت ۴۵ دلار را هم تجربه کرده، خبر و تحلیلی از سفر هاشمی به عربستان در میان نیست.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.