برنامه موشکی ایران با قدرت ادامه می‌یابد

وزیر دفاع بابیان اینکه اجازه دسترسی به اسرار نظامی و امنیتی خود را به هیچ مرجعی نخواهیم داد، تاکید کرد که برنامه موشکی هیچگاه در دستور كار مذاكرات نبوده و این برنامه‌ با قدرت ادامه می یابد.

حکم مرسی روز سه شنبه صادر می‌شود

دادگاه مصر روز سه‌شنبه اولین حکم رئیس‌جمهور برکنار شده این کشور را صادر خواهد کرد و این احتمال وجود دارد که این حکم تا اعدام برسد.

پیام محرمانه شاهزاده سلمان به ایران

عربستان از ترکیه خواسته به صورت محرمانه به ایران اطلاع دهد که ریاض آمادگی حل بحران یمن را دارد.

از پرواز RQ170 ایرانی تا پرتاب ماهواره فجر

سال 93 را باید سالی موشکی در حوزه نظامی دانست، سالی که در آن انواع و اقسام موشک‌ها در کلاس‌های مختلف رونمایی و شلیک شد.

افکار بسیجی باعث خشم استکبار می‌شود

وزیر دفاع گفت: حضور حماسی ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان و بدخواهان نظام بود.

ترجیح تغییر نظام اسلامی بر دیپلماسی

پیشنهاد اروپا برای ایران قابل قبول نبود زیرا خواستار تعلیق غنی‌سازی از سوی ایران به مدت نامحدود شده بود و مراد آن از «تضمین‌های عینی» در مورد ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران «متوقف کردن» آن برنامه‌ها بود.

ورود دوربین‌های ایرانی برای اولین بار به فضا

معاون وزیر دفاع گفت: ماموریت ماهواره فجر سنجش از دور است و ۲ نوع دوربین روی آن نصب شده است. هر دوی این دوربین‌ها ساخت داخل کشورمان و بومی است و برای اولین بار در فضا قرار می‌گیرد.

ماهواره فجر با موفقیت در مدارزمین قرار گرفت

چهارمین ماهواره بومی جمهوری اسلامی ایران با نام «فجر» در آستانه روز فناوری فضایی و با رمز «یا محمد رسول الله» به فضا پرتاب و در مدار زمین قرار گرفت.

عصر پایان استراتژی‌های آمریکا است

وزیر سابق دفاع گفت: آمریکا زمانی وقتی حرفی می‌زد در تمام دنیا حرفش جاری و ساری بود اما امروز در وضعیتی قرار داریم که دائماً مجبور است استراتژیش را عوض کند و این عصر پایان استراتژی‌های آمریکا است.

پسر ملک عبدالله فریب خورد

گزارش‌های غیررسمی حاکی از آن است که متعب بن عبدالله از تغییرات اعمال‌شده توسط پادشاه جدید عربستان به شدت خشمگین شده و بر این باور است که فریب خورده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.