دفاع وزیر دفاع اوباما از توافق هسته‌ای

وزیر دفاع آمریکا در جریان ادای توضیح در کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا عنوان داشت که توافق هسته‌ای با ایران یک توافق خوب است.

رئیس پنتاگون به عربستان سفر کرد

وزیر دفاع آمریکا با هدف اطمینان بخشی به عربستان سعودی درباره توافق هسته‌ای ایران، امروز وارد شهر بندری جده شد.

وقتی قاتل مرگ مقتول را تسلیت می‌گوید

در حالیکه اسناد «سیا» حکایت از مشارکت آمریکا در کشتار حلبچه دارد، در بیست‌ و هفتمین سالگرد این واقعه هولناک، یکی از معاونان وزارت خارجه آمریکا بدون اشاره به توطئه واشنگتن، دولت «صدام» را عامل کشتار هزاران بی‌گناه عراقی دانست و یاد قربانیان را گرامی داشت.

وزیر دفاع آمریکا استعفا داد

خبرگزاری رویترز در خبری فوری از استعفای چاک هیگل وزیر دفاع آمریکا خبر داد.

۱۰ پیامد اسفبار کاهش جمعیت ایران

برژینسکی می گوید «از فکر کردن به حمله پیش‌دستانه علیه تأسیسات هسته‌ای ایران اجتناب کنید و گفت‌وگوها با تهران را حفظ کنید. بالاتر از همه، بازی طولانی‌‌مدتی را انجام دهید، چون زمان، آمارهای جمعیتی و تغییر نسل در ایران به نفع رژیم کنونی نیست».

صهیونیست‌ها ذوق زده شدند

یک رسانه چاپ سرزمین های اشغالی از ذوق زدگی رژیم صهیونیستی برای تایید چاک هیگل به عنوان وزیر دفاع جدید آمریکا خبر داد.

«چاک هیگل» وزیر دفاع آمریکا شد

فرماندار سابق ایالت «نبراسکا» در نهایت پس از مواجهه با چالش‌های فراوان، موفق به کسب رأی اعتماد از سنا و جایگزین وزیر دفاع سابق این کشور شد.

سناتوری از ايالت نبراسکا، نه سناتوری از اسرائيل

به نوشته مقاله واشنگتن پست، چاک هیگل تنها به خاطر درخواست براي سياست «بي‌طرفانه‌تر» امريکا در قبال تل‌آويو مورد انتقاد حاميان اسرائيل است و از ديدگاه برخي حاميان رژيم تل آويو، سياست «بي‌طرفانه‌تر» به مثابه حمايت کمتر هيگل از رژيم اسرائيل تلقي مي‌شود. همچنين، اين روزنامه امريکايي يادآور مي‌شود که هيگل به دليل بيان اين جمله که «او سناتوري از ايالت نبراسکا بود، نه سناتوري از اسرائيل» هدف انتقاد مخالفان است.