شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

خشک‌سالی اصفهان تاریخی است

وزیر نیرو که برای توضیح در مورد عدم پرداخت حقابه کشاورزان اصفهانی به مجلس آمده بود، گفت: استان اصفهان به صورت تاریخی با مشکل خشکسالی مواجه بوده و وزارت نیرو بیش از وظایف قانونی خود عمل کرده است.

رویکردهای وزارت نیرو در سال ۹۴

قائم‌مقام وزیر نیرو با تشریح رویکردهای مهم این وزارت‌خانه در سال ۹۴، مذاکره برای اجرا و پیشبرد پروژه‌های صنعت آب و برق در ۱۸ کشور جهان و خدمات‌رسانی در بخش آب روستایی و توسعه انرژی‌های نو را از جمله این رویکردها اعلام کرد.

خاموشی برق در سال آینده اجتناب‌ناپذیر است

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با بیان اینکه اگر مردم در سال آینده ۱۰ درصد صرفه‌جویی برق نکنند در تابستان اعمال خاموشی اجتناب‌ناپذیر است، گفت: پیش‌بینی ما این است که تراز تولید برق در تابستان حداقل با ۳۰۰۰ مگاوات کسری مواجه خواهد شد.

نظام قیمت‌گذاری آب باید اصلاح شود

قائم‌مقام وزیر نیرو گفت: امسال بارندگی در کشور به طور متوسط 88 میلی‌متر بود که 28 درصد نسبت به سال گذشته کمتر بوده است.

همایش «ایست!آب نیست» آغاز شد

همایش مرکزی «ایست!آب نیست» با حضور وزیر آموزش و پرورش و وزیر نیرو آغاز شد.

اسناد:18 شركتی كه «پدر صنعت»، پدر آنها هم هست!‬

بر اساس این اسناد، آقای نعمت زاده در هیئت مدیره چندین شرکت بخش خصوصی عضویت یافته است که هر کدام از این شرکت ها به شکل تو در تو در شرکت دیگر دارای سهام و نیز کرسی هیئت مدیره هستند که همین امر، مساله را سوال‌برانگیزتر نیز می‌نماید.

برنامه‌های وزرات نیرو برای مبارزه با فساد

وزیر نیرو با تشریح برنامه‌های این وزارتخانه برای مواجهه با کاهش قیمت نفت، از رشد صادرات برق به‌عنوان یکی از راهکارهای موجود نام برد؛ وی همچنین اقدامات وزارت نیرو برای مبارزه با فساد را تشریح کرد.

بدهی وزارت‌نیرو به ۲۳هزار میلیارد رسید

قائم مقام وزیر نیرو با بیان اینکه در یک سال و اندی فعالیت دولت یازدهم موفق به تسویه ۱۱ هزار میلیارد تومان بدهی قبلی وزارت نیرو شدیم، گفت: هم اکنون بدهی وزارت نیرو ۲۲ تا ۲۳ هزار میلیارد تومان است.

وجود ۶۰۰ پروژه نیمه تمام آب رسانی در کشور

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با بیان اینکه ۶۰۰ پروژه نیمه تمام آب رسانی در کشور وجود دارد، گفت: ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید تضمینی آب برای سال ۹۴ پیش بینی شده است.

بدهی 20هزار میلیاردی دولت در بخش برق

معاون وزیر نیرو با اشاره به این که در حال حاضر بدهی دولت در بخش برق 20 هزار میلیارد تومان است، گفت: پیشنهادی مبنی بر افزایش قیمت آب و برق روی میز دولت نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.