تشییع شهدا و رحمانی فضلی موتورسوار

وزیر کشور که برای شرکت در جلسه‌ای مهم بازمانده بود از روی عجله با موتور سیکلت به وزارت کشور رفت.

ترکیدن بادکنک سیاسی «پول کثیف» در مجلس

ماجرای پول کثیف پس از دوماه جنجال‌سازی رسانه‌های زنجیری در مجلس مورد واکاوی قرار گرفت و وزیر کشور در پاسخ به درخواست مکرر نمایندگان برای افشای واقعیت این ماجرای ابهام‌برانگیز گفت که حرفش توسط «رسانه‌های خاص» تحریف‌ شده است.

با «پول کثیف» چه کنیم؟

با مساله ورود «پول کثیف» به عرصه های سیاسی و انتخاباتی و چگونگی مبارزه با آن باید به صورت غیرشعاری و عملیاتی برخورد کرد. به نظر می رسد راه حل اصلی مبارزه با ورود پول کثیف، تغییر قانون انتخابات و پررنگ شدن نقش احزاب در فرایندهای انتخاباتی و سیاسی است.

شعار سال به معنای عدم نقد دولت نیست

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم نشاط سیاسی در کشور حاکم شود، گفت: لازم است بزرگان، نخبگان و صاحبان فکر و اندیشه وارد فعالیت‌های سیاسی شوند تا این نشاط سیاسی پررنگ‌تر شود.

ردپای استاندار دولت تدبیر در قاچاق کود

پس از آنکه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از ورود بخشی از پول‌های کثیف ناشی از قاچاق مواد مخدر به سیاست، خبر داد و گفت که ورود این پول‌ها در چرخه انتخاباتی متاسفانه باعث ایجاد شکاف، اعمال نظر و اعمال قدرت توسط برخی افراد شده است.

بزرگ‌ترین دغدغه مردم، اعتیاد و مواد مخدر است

وزیر کشور با بیان اینکه بزرگ‌ترین دغدغه مردم طبق نظرسنجی، اعتیاد و مواد مخدر است، گفت: ‌۴۰ تا ۴۵ درصد زندانیان ما مرتبط با مواد مخدر هستند.

تمسخر منتقدان صفت رئیس‌جمهور اعتدالگرا نیست

نماینده مردم نور در مجلس تمسخر منتقدان را دور از شأن رئیس‌‌جمهور اعتدالگرا خواند و با تقاضا از وی برای خودداری از اظهارنظر به هنگام عصبانیت گفت: انتقاد ما به مشی دستگاه دیپلماسی است نه به کلاه، کت و عینک وزیر خارجه.

12 هزار معتاد متجاهر در تهران

وزیر کشور گفت: بیش از 5 هزار معتاد متجاهر تا پایان سال از تهران جمع‌آوری می‌شوند. از تردد اتوبوس‌هایی که باک اضافه سوخت دارندجلوگیری می‌شود.

شماره گذاری اسکانیا با استانداردهای جدید

وزیر کشور با قدردانی از مدیران و کارکنان شرکت عقاب افشان، گفت: وجود این واحد تولیدی در کشور فرصتی است که باید به خوبی از آن بهره برد.

4000 ایرانی از انگلستان اخراج‌ می‌شوند

منابعی در وزارت خارجه انگلستان می گویند وزیر کشور، مسؤول تأخیر در بازگشایی سفارت‌های ایران و انگلستان است و اقدامات او می‌تواند مذاکرات حساس برای بازسازی روابط دو کشور را به مخاطره اندازد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.