متن وصیت‌نامه سردار شهید حسین همدانی

بنده حقیر، حسین همدانی، شاگرد تنبل دفاع مقدس اعتراف می‎کنم که وظایف خودم را به خوبی انجام ندادم و بعضی موقع‎ها این نفس سرکش سراغ من می‎آمد و مرا گول می‎زد، وسوسه می‎شدم، نق می‎زدم، در درونم اعتراض ایجاد می‌شد اما خدا مرا کمک می‌کرد، متوجه می‌شدم، پشیمان می‌شدم، توبه می‌کردم و از خدا طلب عفو و بخشش می‌کردم و مرا می‌پذیرفت و این اواخر هم خیلی دلم هوای رفتن کرده بود.

خواهران! حجاب خود را رعایت کنید

احمد حیدری‌پور برادر شهید علی حیدری‌پور می‌گوید: در پیام برادرم به خانواده آمده است «خواهران، حجاب خود را رعایت کنند و حافظ خون شهدا باشند و همچنین در دعاهای کمیل و توسل شرکت کنند».

شهدا از مقابله با آمریکا می‌گویند

ای دنیای استکبار و جهان‌خوار! بدان که مسلمان ایرانی و انقلابی با این حربه برنده (شهادت)، در مقابل تمام زرق‌وبرق‌های آهنین و تبلیغات شما می‌ایستد و تا آخرین قطرهٔ خون خود می‌خروشد. ما لکهٔ ننگ زیر بار زور اجانب رفتن را از دامان خود پاک خواهیم کرد و هرگز اجازه نخواهیم داد که خاک گلگون میهن اسلامی این سرزمین شیران و دلیران و عاشقان اسلام آلوده به چکمهٔ کوردلان اجانب شود (شهید حمیدرضا علیزاده).

شهید حکیمی: غیبت همدیگر را نکنید

در وصیت‌نامه شهید عبدالرضا حکیمی آمده است: غیبت همدیگر را نکنید که منشأ هر فساد همین غیبت است و احترام همدیگر را حفظ کنید.

جنگ بین اسلام و کفر تمام شدنی نیست

در وصیت‌نامه شهید سهراب آقاپور آمده است: یقین بدانید که جنگ بین اسلام و کفر تمام شدنی نیست.

وصیت‌نامه شهدا برای دانش‌آموزان بازگو شود

پدر شهیدان محمدحسین و داود فهمیده گفت: باید وصیت‌نامه شهدا در کلاس درس توسط معلمان برای دانش‌آموزان بازگو شود.

۱۹ توصیه یک‌شهید برای فعالان فرهنگی

اما سخني با دوستانم، با ياراني كه شفيق راهم، محرك حركتم و همدم و انيس تنهائيم بودند; از اينكه به اين اسوه‌هاي تقوي وصيت و يا تذكري بدهم شرمنده‌ام اما از آنجا كه شايداجراي يكي از اين سخنان سبب عاقبت به خيري آنها شود، توجه‌شان را به اين مسائل جلب مي‌كنم

اولین وصیت یک شهید به شما +عکس

حاج سید مجتبی علمدار در اوایل دی ماه سال ۱۳۷۵ به دلیل جراحت شیمیایی روانه بیمارستان شد و بعد از یک هفته بی هوشی کامل هنگام اذان مغرب روز یازدهم دی ماه نماز عشق را با اذان ملکوتیان قامت بست و به یاران شهیدش پیوست.

وصیت نامه فرمانده مجاهد، شهید حاج حسان اللقیس

برادرانم! شما را سفارش می کنم به ادامه دادن راه جهاد در مسیر حزب الله، که مسیر عزت و کرامت است، و سفارش می کنم به یاری رهبر حزب الله، سید حسن نصرالله، که به خدا قسم راهی را به سوی خدا نیافتم که سریعتر از این راه به رضایت خداوند منتهی شود، و رهبری را نیافتم که همچون ایشان بر مسیر هدایت قرار داشته باشد تا از او پیروی و تبعیت کنم.

عربی: وصیة الشهید حسان اللقيس

وصيتي لأخواني بمجاهدة النفس، فرب كادح خاسر قد أوقعته الدنيا بزي الغرور والعجب وغلب عليه طول الأمل، فحذار يا أخواني لا تنال مرضاة الله إلا بطاعته وطاعة أوليائه ولا تدرك التقوى إلا بالورع عن محارمه ولا ينال البر إلا بالأنفاق مما نحب ونهوى.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.