دو اشتباه راهبردی علی مطهری در آستانه انتخابات مجلس

بر این اساس پیش‌بینی می‌شود میزان مقبولیت او در میان اقشار دانشجویی و همچنین افراد متمایل به طرز تفکر اصولگرایان کاهش شدیدی داشته باشد. از سوی دیگر تبلیغات قابل توجه او در سطح شهر و قرار گرفتن نامش در کنار برخی از لیست‌های اصلاح طلبان، نشان از آن دارد که وی سرمایه گذاری اصلی خود برای کسب آراء را در جایی دیگر دیده است و این حرکات تلاشی در همان جهت است.

بازخوانی نقش عباس‌پور در ماجرای «یکشنبه سیاه»

گفتنی است عباسپور که دولت را به دلیل اختلاس ۳ هزار میلیاردی متهم می‌کند و این اختلاس را دست مایه‌ای برای تخریب دولت قرار می‌دهد سال گذشته با فریب دادن نمایندگان مردم در مجلس قصد داشت «اموال دانشگاه آزاد اسلامی» را به نفع هیات موسس داننشگاه آزاد که ریاست آن را شوهر خواهرش بر عهده داشت، وقف کند.

آقای مطهری! این ادبیات نه اصول‌گرایانه است و نه منصفانه

به‌کاربردن لفظ ساندیس‌خور، نشان‌دهنده رسوب ادبیاتی خطرناک، آزاردهنده و اغتشاش‌برانگیز است که اگر این لفظ با مجموعه محتوایی متناظر با آن در ذهن گوینده وجود داشته باشد، حتما نمی‌توان نام گوینده را در ردیف اهل انصاف قرار داد.

پایان سه دهه مدیریت پر حاشیه/ از اتهام زمین خواری تا فروش سوالات کنکور

29 سال از تاسیس دانشگاه آزاد و فراز و نشیبهای آن می گذرد و اکنون پس از اتمام یک مدیریت 29ساله، باب تازه ای برای فعالیت های موثر و رشد و توسعه در عرصه آموزش عالی باز می شود.

گزارشی از فراز و نشیب‌های اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد در سال ۸۹

اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد در سال ۸۹ فراز نشیب‌های زیاد و موضع گیری‌ها متفاوتی در پی داشت. از اصلاح اولیه اساسنامه دانشگاه آزاد در شورای عالی انقلاب فرهنگی تا شکایت هئیت موسس این دانشگاه به دادگاه و مصوبه جنجالی مجلس!

رهبر انقلاب: وقف دانشگاه آزاد شرعی و قانونی نیست

در پي مأموريت به دو هيئت فقهي و حقوقي براي بررسي عميق و همه جانبه درباره وقف اموال دانشگاه آزاد اسلامي، مجموعه بحث ها و تدقيق در ادله مختلف به اين نتيجه قطعي منتهي شد كه وقف مزبور داراي اشكالات اساسي فقهي و حقوقي است.

۴ مجتهدی که وقف دانشگاه آزاد را تایید کردند

حسین شریعتمداری در یادداشت امروز خود در روزنامه کیهان، با طرح مثالی از مرحوم شیخ حسین انصاری، ادعای آقای هاشمی رفسنجانی مبنی بر وقف اموال دانشگاه آزاد و تایید سخنان وی توسط 4 مجتهد عضو هیئت موسس این دانشگاه را به نقد کشیده است.

هاشمی‌رفسنجانی دست بر دار نیست!

در حالي كه عضو هيئت امناي دانشگاه آزاد از منتفي شدن وقف اموال دانشگاه آزاد خبر داده است،‌ هاشمي رفسنجاني همچنان بر وقف اموال اين دانشگاه تاكيد دارد.

وقف دانشگاه آزاد غیرشرعی است

اين تيم كه متشكل از كارشناسان فقهي و حقوقي است پس از بررسي‌هاي گسترده به اين نتيجه رسيد كه وقف اموال دانشگاه آزاد از نظر شرعي “جايز نيست. “

آیت الله هاشمی نامه تند دیگری منتشر می کند

آیت الله هاشمی رفسنجانی بار دیگر قصد دارد با عنوان حمایت از جاسبی و دانشگاه آزاد نامه سرگشاده دیگری منتشر کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.