۲۰ سال بعد نگوییم چرا نفوذمان در سوریه کم است…

ما برای سهم‌خواهی نجنگیده‌ایم و شأنیت خون شهدای ایرانی هم فراتر از این حرف‌هاست، اما نباید وقت نبرد دیپلماتیک و فرهنگی که شد، عقب بنشینیم بدین بهانه که سهمی نخواسته‌ایم. تا یک نسل دیگر هم جامعه‌ی ایرانی به واسطه فرزندان شهدای مدافع حرم متاثر از نبرد سوریه است؛ اما سهم ایران در فضای سیاسی و اقتصادی بعد از جنگ را خون صدها پاسدار شهید تعیین نمی‌کند، بلکه دیپلماسی و فعالیت فرهنگی دولت‌های ما کار را پیش خواهد برد.

توضیحات پوتین درباره عبور موشک‌ها از فراز ایران

خط سیر پرواز موشک ها بر فراز دو کشور (ایران و عراق) قرار داشت و در حین پرواز در ارتفاع از 80 تا 1300 متر 147 چرخش انجام دادند. این، اطلاعات محرمانه ای نیست و شرکای ما لا اقل در سطح کارشناسان می‌دانند که روسیه دارای چنین سلاحی است

اقدام پوتین برای حذف دلار

رئیس جمهور روسیه طرحی را آماده کرده است که هدف آن حذف دلار و یورو از مبادلات تجاری مابین کشورهای مستقل مشترک المنافع است.

عکس: پوتین با زیردریایی به کریمه سفر کرد

رئیس جمهور روسیه بوسیله زیردریایی کوچکی به اعماق دریا در شرق اوکراین سفر کرد.

سوریه را به استالینگراد ترکیه تبدیل می‌کنیم

روزنامه مسکو تایمز خبر داد که رئیس‌جمهور روسیه با فراخواندن سفیر ترکیه درباره حمایت‌های آنکارا از تکفیری‌های داعش به صورت شدید‌الحنی انتقاد و تهدید کرده که اگر ترکیه دست از حمایت از تروریست‌ها برندارد، مسکو آمادگی قطع روابط دیپلماتیک با ترکیه را دارد.

موافقت پوتین برای حضور تا اقیانوس اطلس

رییس جمهور روسیه دکترین نظامی جدید این کشور را که تقویت حضور دریایی تا اقیانوس اطلس است ، تایید کرد.

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان با پوتین

رئیس‌جمهوری ترکیه با همتایان روسی و عراقی خود درباره تحولات منطقه گفت‌وگو کرد.

قاتل زیر دریایی‌ها در راه است

یک وبگاه خبری از عزم مسکو در بهینه سازی بنیه نظامی این کشور و خرید انواع هواپیماها بویژه جت‌های دو منظوره آبی – خاکی خبر داد.

استفاده از فناوری برای آشوب

رئیس‌جمهور روسیه می‌گوید که ما دیده‌ایم که رقبا و دشمنان ما، از برتری خود و متأسفانه باید بگویم بی‌احتیاطی و خوش‌بینی ما، برای استفاده از روش های مدرنِ نفوذ و رسیدن به اهداف سیاسی علیه ما استفاده می‌کنند.

پوتین: غرب روابطش با ایران را اصلاح کرد

رییس‌جمهور روسیه گفت: غرب روابطش را با ایران اصلاح کرد.