توجیه‌المسائل عدالت‌نخواهی!

حالا شما لطف کنید همین‌جا در همسایگی‌ات مفاسد و مظالمِ روشن و واضح را برنتاب و متعرضش شو، هروقت رسیدی به بیت رهبری، آن وقت دنبال رفع شبهه‌ات هم می‌روی

پرسشی از محضر عالم آل محمّد

آیت الله جوادی آملی نوشت: اصل انسان همان علم است اصلی که انسان باید به آن رسد چنان‌که حضرت رضا علیه السلام می‌فرماید علم گمشده مؤمن است که در باغ ولایت پنهان گشته است از اینرو باید در آن باغ گمشده اش را بیابد.

نشانه بهشتی‌بودن یکی از اصحاب نبی

مدیر مؤسسه فرهنگی ندای فطرت گفت: «ولایت» رکن رکین سبک زندگی دینی است، در واقع آنچه که سبک زندگی دینی را سبک زندگی دینی می‌کند، ولایت داشتن نسبت به خدا و اولیاء خداست.

مبانی فلسفی مهدویت چیست؟

علامه طباطبائی در رساله ولایت می نویسد: ولایت آخرین درجه کمال انسان است و مقصود نهایی از تشریع شریعت حقه خداوندی است.

قواعد کار ولائی

اعضای تشکیلات ولائی باید به هم پیوسته باشند. پیوستگی اعضاء ضرورتی است که در دل خود، ضرورت دیگر را به همراه دارد و آن «گسستگی اعضای تشکیلات» از دشمن است.

پاداش قرار گرفتن تحت ولایت الهی چیست؟

انسان‌هایی که مؤمن شده و تحت ولایت الهی قرار می‌گیرند،‌ خداوند نیز آنها را در مراتب نورانیت سیر می‌دهد و بخشی از این نورانیت نیز انوار هدایت ائمه علیهم السلام است.

کتابی با 2000 دلیل در اثبات ولایت امام علی

در طول تاریخ کتاب‌های متعددی در حوزه علم کلام در رد و یا اثبات امامت نوشته شده است، اما این کتاب بر پایه مباحث منطقی و کلامی استوار شده است و توانسته بسیاری از علما را در این رابطه اقناع کند.

ولایت؛ شرط زندگی بهتر

پناهیان در مسجد امام صادق(ع) با بیان اینکه نگاه از بالا به زندگی شرط فردی و ولایت شرط اجتماعی زندگی بهتر است، گفت: روزی که همه بفهمند ولایت شرط زندگی بهتر است، روز ظهور خواهد بود.

چرا صدای کوبه درب بهشت «یا علی» است

سعی کنید علی و اولاد علی علیه السلام را دوست داشته باشید. این دوست داشتن ذخیره و یکی از ارکان اصلی دین به نام «ولایت» است؛ تنها آ‌نها را به عنوان سرپرستی قبول کردن نیست؛ بلکه باید در تمام نمازها به یاد آنان باشیم.

انتشار 2 جلد کتاب به قلم سرلشکر فیروزآبادی

2 جلد کتاب با موضوع روحانیت به قلم رئیس ستاد کل نیروهای مسلح منتشر شد.