ولایت فقیه قلابی

استاد ازغدی: درآینده ممکنه ولایت فقیه قلابی درست بکنن در ظاهر حرفِ انقلابی میزند ولی به آن عمل نمی‌کند

علیه حکومت نامشروع سعودی ماجراجویی نکرده‌ایم/همواره جان ما سپر سُنی‌ها بوده/ ولایت فقیه نبود، عتبات عراق در هفته اول تهدید می‌شد

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: در حافظه تاریخ انقلاب اسلامی وجود ندارد که ما در جایی نسبت به سعودی‌ها و حکومت آنها با وجود نامشروع بودن آن و اینکه این حکومت در سلطه یک خانواده است، ماجراجویی کرده باشیم.

اندیشه‌های آیت‌الله طالقانی درباره ولایت فقیه

یکی از مسائل مهم در امور سیاسی، نقش نخبگان و رهبران سیاسی است که زمینه‌ساز بسیاری از وقایع و تحولات سیاسی ـ اجتماعی هستند. دراین میان برخی از نخبگان به دلیل داشتن ویژگی‌های خاص بسیار مورد توجه قرارگرفته‌اند. مرحوم آیت‌الله سید محمود طالقانی از جمله روحانیون و علمای مجاهدی است که با ارائهٔ افکار و روش‌های نوین نقش ویژه‌ای در شکل‌گیری و تداوم مبارزات اسلامی ملت مسلمان ایران داشته است.

دشمن درصدد براندازی ولایت‌فقیه است

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ابزار دست انگلیس، عُمال حکومتی يك كشور هستند، گفت: در فتنه 88 نیز یک عده عوامل اجرایی را درمقابل جریان رهبر ردیف کرده بودند تا کشور را به آشوب بکشانند.

جایگزین کردن ولایت‌فقیه مردمی خمینی و خامنه‌ای با ولایت‌فقیه سلطنتی-نخبگانی!

کسانی که با کد، تعطیل کردن نظام تحلیلی و تلاش برای تبدیل مردم و جبههٔ انقلاب به ربات‌هایی که با دکمه زدن آن‌ها باید تصمیم گرفته یا عمل کنند، برخلاف سیرهٔ امام و رهبری عمل کرده‌اند و تازه اگر غرض نداشته باشند، قطعاً خدمت هم نمی‌کنند. باید در برابر چنین افرادی ایستاد و نتایج اقدامات این افراد در گذشته و حال و نوع نگاه آنان به ولایت‌فقیه و مردم به افکار عمومی معرفی شود.

بر زمین ماندن فریادها و دست به دست شدن کدها

اگر حزب‌الله خودش را از دام این کُدخداهای حق به جانب ظاهرالصلاح نجات ندهد به زودی شاهد استحاله کامل اصولگرایی به یک جریان مشابه کارگزاران خواهیم بود. کارویژه اینها از کارانداختن جوشش های درونی و مردمی انقلاب و ایجاد اریستوکراسی جدید در دل توده های انقلابی است.

انواع حکومت و رابطۀ آن با دین

از جمله مباحثی كه با طرح نظریۀ حكومت اسلامی مطرح می‌شود، نوع ارتباط دین با عرصۀ اجتماعی، سیاست و به طور خاص، حكومت می‌باشد.

ولايت فقيه در «راديو سلام» دانشگاه فیلیپین

محمد فنایی، مبلغ اعزامی از كشورمان در برنامه زنده رادیو سلام دانشگاه دولتی فیلیپین از اسلام به عنوان توحید کامل از هر گونه شرک و دو گانه پرستی ياد كرد و به تشريح ولایت فقیه طبق موازین اسلام پرداخت.

ایران بار دیگر شکست‌پذیری آمریکا را به مردم دنیا نشان می‌دهد

اگر امروز سخن از تعیین خطوط قرمز در روند مذاکرات هسته‌ای از سوی رهبر معظم انقلاب می‌شود براساس دفاع همه جانبه ولایت از منافع امت اسلامی است، دفاع از حقوق مسلم آنها همچون تحقیق و توسعه، پیشرفت علم و اقتدار و عزت آنان است.

دکتر شریعتی از اولین کتابم ایده گرفت

تصور می کنم هیچ مبارزی نبوده که کتاب های من را نخوانده باشد، یعنی نمی توانسته کسی مبارز بشود و کتاب های من را نخواند!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.