شهید دستغیب: کسی که مخالف نایب امام زمان باشد مخالف امام زمان خواهد شد

هر کس بگوید من امام زمان(عج) را قبول دارم، ولی امام امت را قبول ندارم، دروغ می‌گوید، بدانید امام زمان را هم قبول ندارد. اگر امام زمان هم می‌آمد اطاعت او را نمی‌کرد. این یک اعتراف کذب زبانی است، دروغ می‌گوید

جمله معروف «بی‏عشق خمینی نتوان عاشق مهدی (ع) شد» از کیست؟

شهید دستغیب نمونه‏ای کامل از ولایت‏پذیری بود و علاقه عجیبی به حضرت امام رحمت‌الله علیه داشت. جمله معروف «بی‏عشق خمینی نتوان عاشق مهدی (ع) شد» از سخنان این شهید عزیز می‏باشد. در سخنان خود، عارفانه می‏فرمود: «مَنْ اَطاعَ الخُمینی فَقَدْ أطاعَ اللّه‏؛ هر کس از خمینی رحمه‏الله پیروی کند، از خدا پیروی کرده است.»

باید سرباز راستین خمینی باشیم

صیقل دهیم وجود خود را، بسازیم خویش را؛ آنطور که قرآن می‌گوید پیرو امام باشیم، نه در حرف، بلکه در عمل. چگونه زیستن و چگونه فکر کردن و چگونه شدن را از امام که ساخته شده مکتب است بیاموزیم و عمل کنیم.

علامه حسن‌زاده: رهبر انقلاب مصداق «نرفع درجات من نشاء» هستند‬

با سلام و تحیت خالصانه و ارائه ارادت بی‌پیرایه و درود نوید جاوید، به حضور آن قائد ولیّ وفیّ و رائد سائس حفی، مصداق بارز «نرفع درجات من نشاء» تقدیم می گردد، و عرض می شود« یا ایها العزیز جئنا ببضاعة مزجاة»

پاک باش و خدمتگزار

دارای احساس مسئولیت بودن و انجام وظیفه مناسب در هر شرایط، مریض خدمت بودن، نه فقط مشغول بودن، استفاده از فرصت‎ها به‎منظور کارکردن برای مردم و داشتن روح خدمت مهم است. با این شکل کار نه منتی می‎گذارد و نه کم‎کاری می‎کند و نه سمبل‎کاری دارد. چون آدم می‎خواهد خودش هم از این خدمت سودی ببرد، لذا باید منت هم بکشد! زیرا اگر تو خدمت نکنی دیگری می‎کند.

اگر قانون اساسی امضای ولی‌فقيه را نداشت كاغذ پاره‌ای بيش نبود

علامه مصباح يزدي با اشاره به اين‌كه برخي ولايت‌فقيه را از آن جهت كه در قانون اساسي آمده قبول دارند، گفت: مشروعيت قانون اساسي به ولي‌فقيه است و اگر قانون اساسي امضاي ولي‌فقيه را نداشت كاغذ پاره‌اي بيش نبود چرا كه وي جانشين امام زمان (عج) است و پيروي از او بر همگان واجب است و حتي مراجع تقليد نيز نمي‌توانند با حكم او مخالفت كنند.

نمی‌شود از امام زمان(عج) حرف زد و کاری به ولایت فقیه نداشت

امام جمعه موقت اهواز و رئيس مركز حوزه‌هاي علميه خوزستان تأكيد كرد كه دم زدن از امام زمان(عج) و حضرت زهرا(س) بدون اعتقاد به ولايت فقيه باطل و به معناي دكان باز كردن است.

حاشیه‌های مراسم عزاداری بیت رهبری؛ عکس‌‌ها سخن نمی‌گویند!

باید پذیرفت که جنس حضور مصلحی و احمدی‌نژاد در این مراسم تا حدود زیادی شبیه به هم است و لااقل نمی‌توان و نباید ولایت‌پذیری و عدم ولایت‌پذیری افراد را به صرف این حضورها و عکس‌ها ثابت کرد؛ بلکه آنچه از همه مسئولان انتظار است ولایت‌پذیری در عمل است نه حتی صرفاً گفتار و یا عکس‌های دونفره با رهبری!

عدالت‌زدگی بدون ولايت خطرناك است؛ بايد از «وليجه‌ها» پرهيز كنيم

حجت‌الاسلام والمسلمين پناهيان با تأكيد بر اينكه عدالت‌زدگي بدون ولايت كار را به جاهاي خطرناك مي‌كشاند، گفت كه نبايد عدالت را بهانه‌اي براي اقدام عليه ولايت قرار داد چرا كه قطعاً ولايت بر عدالت مقدم است.

تا آخر درمسير ولايت خواهم بود؛ دلایل خانه‌نشینی را در دل نگه می‌دارم

احمدي‌نژاد ولايت فقيه را مهم‌ترين محور انقلاب اسلامي دانست و گفت: هرگز به دشمنان اجازه نخواهيم داد از برخي مسائل داخل كشور سوء استفاده كنند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.