شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

شناسایی ۸ میلیون حساب بانکی جعلی

رئیس کل بانک مرکزی با اعلام جزئیات ارزهای آزادشده پس از مذاکرات، فاز جدید حمایت از تولید توسط بانک‌ها را به عنوان خبر خوش به فعالان اقتصادی اعلام کرد و از شناسایی ۸ میلیون حساب جعلی بانکی خبرداد.

ارز تا ۱۰ ماه آینده تک نرخی می‌شود

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: برنامه یکسان سازی نرخ ارز زمان لازم دارد ولی پیش بینی من این است که ظرف ۸ تا ۱۰ ماه آینده این مساله عملیاتی و قیمت ارز تک نرخی خواهد شد.

۱۳ تن طلای توقیفی به کشور بازگشت

رئیس کل بانک مرکزی از بازگشت ۱۳ تن طلا به خزانه بانک مرکزی در راستای مذاکرات هسته ای وین خبر داد.

علایم خروج از رکود در دل بازار دیده نمی‌شود

خروج از رکود علایمی دارد که وضعیت فعلی نشانی از آن ندارد به عنوان مثال وقتی بر اساس آمار و اخبار حال تولید در کشور مساعد نیست و ۵۰ درصد واحد‌های تولیدی فعال، زیر ظرفیت خود تولید می‌کنند، نمی‌توان گفت خروج از رکود در اقتصاد اتفاق افتاده است و تولید هنوز بیمار است.

گزارش بانک مرکزی از‌ فساد‌ دوران اصلاحات

سیف در نشست مدیران عامل و اعضای هیئت‌مدیره بانک‌ها گفته است: در پرونده ۶۵۰۰ میلیارد تومانی نظام بانکی را مقصر جلوه می‌دهنددرحالی که این پرونده به یک دهه قبل برمی‌گردد و بانک مرکزی نیز قبلاً این پرونده را همراه با سایر موارد (جمعاً ۵۷۵ مورد) به مقام قضائی جهت‌ پیگیری اعلام نموده بود..

گرفتن پول زور از مردم قطعی شد!

بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان درباره چگونگی اخذ کارمزد از کارتخوان‌ها، رئیس‌کل بانک مرکزی دیروز اعلام کرد مردم باید هزینه کارمزد دستگاه‌های کارتخوان را بپردازند.

جزئیات فساد 12 هزار و 700میلیاردی

پس از گذشت 5 روز از اعلام فساد بزرگ 12 هزار و 700 میلیاردی و اظهار نظر مسئولان دولتی و قضایی جزئیات این فساد رسما اعلام شد.

رئیس بانک‌مرکزی به اجلاس بانک‌جهانی رفت

رئیس کل بانک مرکزی در راس هیئتی بلندپایه متشکل از قائم مقام، معاون ارزی و معاون اقتصادی این بانک برای شرکت در اجلاس پاییزه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به آمریکا سفر کرد.

تخلفات بانک کارآفرین در زمان ریاست سیف

بانک مرکزی گزارشی از انحرافات ارزی بانک کارآفرین در سال 90 ( زمان ریاست ولی الله سیف بر این بانک) تهیه کرده است.

بخش‌ تولید اولین قربانی سود بانکی است

شبکه تحلیلگران فناوری ایران در پی اقدام اخیر بانک مرکزی برای انتشار اوراق مشارکت ۶ ماهه با نرخ ۲۳ درصد، طی نامه‌ای خطاب به سیف رئیس کل بانک مرکزی، ابراز نگرانی خود را نسبت به نوسانات بازار پولی و بانکی کشور و تشدید رکود اقتصادی اعلام کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.