پاسخی به بولتون از جنس خودش

«جان بولتون» مشاور امنیت ملی #آمریکا چند روز پیش در نشستی مطبوعاتی در مورد ونزوئلا، پرونده‌ای در دست گرفت که روی آن دست‌نوشته‌ای مبنی بر اعزام ۵ هزار نیروی نظامی به کلمبیا درج شده بود. بولتون می‌خواست به صورت غیر مستقیم ونزوئلا را با یک #مداخله_نظامی تهدید کند.

کودتاهای خونین واشنگتن در آمریکای لاتین

نیکولاس #مادورو رئیس جمهور ونزوئلا دخالت‌های #آمریکا در حمایت از مخالفان را یک #کودتای صریح در این کشور نامیده است

کلیپ/ شباهت های دولت روحانی با دولت ونزوئلا

کدام نگاه اقتصاد ونزوئلا را فلج کرد؟

اصلاح‌طلبان هرچه تهمت به رقیب‌شان زدند، سرخودشان آمد!+ تصاویر

اصلاح طلبان که بیان می داشتند ایران با حضور اصولگرایان در قوه مجریه به ونزوئلا تبدیل می‌شوند این روزها خود پیش بینی می کنند که اقتصاد ایران به این سمت می رود.

آمریکا پشت پرده بحران مهاجرتی اروپاست

رسانه ونزوئلایی «تله سور» گزارش داد که رئیس جمهور ونزوئلا از سیاست‌های مداخله‌جویانه آمریکا در خاورمیانه انتقاد کرده و این کشور را مقصر اصلی بحران مهاجرتی اروپا دانسته است.

گسترش روابط دوجانبه بین چین و ونزوئلا

رسانه ونزوئلایی «تله سور» گزارش داد که رؤسای جمهور چین و ونزوئلا برای گسترش روابط دوجانبه به خصوص در زمینه توسعه اقتصادی ونزوئلا اعلام آمادگی کردند.

ونزوئلا قربانی سیاست‌های کاپیتالیستی است

رسانه ونزوئلایی کورئو دل اورینوکو گزارش داد که رئیس جمهور ونزوئلا، کشورش را قربانی سیاست‌های کاپیتالیستی اپوزیسیون و شبه نظامیان کلمبیایی می‌داند.

قدرت آمریکا رو به افول است

سفرای این کشورها در همایش «همه در برابر استکبار» تاکید کردند: آمریکا خواهان پایان پروسه‌های استقلال طلبانه کشورهای آمریکای لاتین است و ما در تلاش هستیم تا با کشورهای انقلابی اطراف‌مان علیه آن ایستادگی کنیم.

مادورو: کوبا امپریالیسم را به زانو درآورد

رئیس‌جمهور ونزوئلا گفت: کوبا به جهانیان نشان داد چگونه می‌توان با حفظ شأن و منزلت کشور، امپریالیسم را به زانو درآورد.

مالکیت اسکیبو؛ توطئه‌ ضد ونزوئلایی آمریکا

نماینده ونزوئلا در پارلمان آمریکای لاتین عنوان کرد که ادعای مالکیت سرزمین مورد مناقشه «اسکیبو» از سوی گویان یک توطئه ضد ونزوئلایی است که توسط آمریکا مدیریت می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.