کلیپ/ شماها شیعه نیستید! شماها قالتاق هستید!

استاد رحیم پور: شیعه انگلیسی به اندازه وهابیت خطرناک است!
حاضرندبا اسرائیل بسازنداما علیه خمینی و خامنه ای و مطهری تا لعن هم پیش میروند

مرگ حجاج ایرانی در منا؛ انتقام‌گیری سعودی یا بی‌کفایتی؟

یعقوب توکلی معتقد است فاجعه منا حاصل بغض اموی شکل گرفته توسط علمای سلفی نسبت به مسلمانان جهان است که در نهایت آل سعود را در خود فرو می برد. او برداشت «بی‌کفایتی» یا «بی مسئولیتی» در برابر این ماجرا را تخفیف این فاجعه و کشتار می‌داند.

خدا در قیامت چه کسانی را شفاعت می‌کند؟

شفاعت نظیر توبه یکی از ابعاد رحمت الهی است که به روی بندگان باز می‌شود منتها این تصور که شفاعت و توسل به خدا، شرک محسوب می‌شود یک فکر انحرافی از سوی وهابی‌ها است.

نهضت شیعیان کویت وارد فاز معادلات منطقه‌ای می شود؟

شیعیان کویت در فاز سوم فعالیت های سیاسی خود به سود جبهه مقاومت اسلامی در منطقه وارد عمل شده اند و همین رفتار، باعث نگرانی گسترده و واکنش شدید گروه های سلفی منطقه شده است. مشابه دو فاز قبلی، «عبدالحمید دشتی» نقش پیشرو و آوانگارد را برای شیعیان ایفا می کند.

عکس: کشف مقر داعش در قلب اروپا

تروریست‌های داعش با خریداری زمین و املاک در روستاهای خوش‌منظره بوسنی، جوانان با افکار وهابی را به خود جذب می‌کنند.

کتابی درباره ریشه های صهیونیسم

کتاب «مثلث شوم» اثر سید مهدی فیاضی حسینی درباره شناسنامه و هویت جریان انحرافی وهابی در دین اسلام و حکومت آل سعود در عربستان، توسط انتشارات استوار منتشر و راهی بازار نشر شد.

وهابیون 3 هزار رساله در رد شیعه نوشته‌اند

مدیر شبکه جهانی ولایت با اشاره به نگارش 3 هزار رساله دکترا در رد شیعه توسط وهابیون عربستان سعودی، اطلاع‌رسانی و بصیرت‌افزایی را بهترین راه مقابله با آن‌ها دانست و گفت: ما باید دستاوردهای قرآنی خود را در فضای مجازی تبلیغ کنیم.

به اسم مبارزه با داعش در خدمت وهابیت

وحدت اسلامی در نگاه برخی به معنای وحدت مذهبی است، وحدتی که تحقق آن تنها با شیعه شدن همه مسلمانان اتفاق می‌افتد و البته وهابیت نیز به دنبال مشابه چنین وحدتی هستند، زیرا وحدت از نظر وهابی‌ها و بعضی افراطیون اهل سنت، به این معناست که همة مسلمان‌ها – چه شیعه و سنی- از اندیشه ‌های خویش دست کشند و وهابی شوند. با این نگاه و رویکرد آنها نیز همایش وحدت اسلامی برگزار می‌کنند.

تحقیر آل سعود در برابر نماینده صهیونیست‌ها

نماینده سعودی‌ها در واشنگتن با یک صهیونیست دیدار کرد که در قالب کتاب “مملکت نفرت” بیشترین توهین‌ها و واقعیت‌های تلخ از جنایت های وهابیت سعودی را به نگارش در آورده است.

ساخت مستند جنایات وهابی‌ها در کربلا

مسئول مرکز اسلامی مطالعات استراتژیک کربلا با اعلام ساخت مستندی درباره جنایات وهابی‌ها در کربلا گفت: هم اکنون ۲۲۰ سال از حادثه ناگوار حمله وهابیت به عتبه حسینیه و عباسیه و شهادت ۵۰۰۰ شیعه مظلوم می‌گذرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.