وقتی وهابیت از اقدامات یزید دفاع می‌کند

عضو هیأت علمی جامعةالمصطفی(ص) گفت: آلوسی از مفسران اهل تسنن می‌گوید: یک عده یزید را لعنت نمی‌کنند اما من یزید را لعنت می‌کنم لذا کسی که نخواهد بر یزید لعن بفرستد، ضلالت او کمتر از یزید نیست.

خوش خدمتی وهابیون به صهیونیست‌ها

پادشاه سعودی با پول‌های نفت مسلمانان خروارها خروار دلار نثار خدمات او می‌کند تا او با ایثار جان طالبان فریب خورده در روزگاری که فریاد اسلام خواهی مسلمانان به آسمان می‌رسد با ایثار جان جوانان وهابی بتواند اسراییل را از خطر اتحاد مسلمانان برای نابودی اسراییل مصون نگه دارد.

ضرب و شتم حجاج شیعه در مکه

حجاج وهابی در «منا» با «کافر٬ کافر» خواندن شیعیان٬ به سوی سه شیعه آمریکایی یورش بردند و آن سه را به چادر دیگری منتقل کردند و با مشت و لگد مورد ضرب و شتم فجیع قرار دادند.

آمریکا و آتشکده وهابیون در ریاض

نقش عربستان در تونس هم بی‌شباهت به نقش آن در لیبی و مصر نیست. عربستان در روزهای آغازین انقلاب تونس، دولت نوپا را تحت فشار قرار داد و با بذل پول زیاد یک گروه تروریست را به وجود آورد و سعی کرد با برجسته‌سازی نقش آن‌ها، مانع از به تصویب رسیدن قانون اساسی در این کشور شود.

جایزه 10ميليون دلاری برای ترور سیدحسن نصرالله

بنده بعد از شنيدن اظهارات دبيرکل حزب الله درباره حضور نيروهايش در سوريه براي حمايت از حکومت سوريه،‌ تصميم گرفتم چنين جايزه اي تعيين کنم.

تخریب مرقد حضرت سکینه توسط وهابیون

گروه های سلفی ـ وهابی تا کنون تعداد زیادی از مراکز دینی در مصر ، تونس، لیبی و هم اکنون در سوریه را مورد حمله قرار داده اند و همچنان به هتک حرمت اماکن مقدس ادامه می دهند.

وهابیون آرامگاه عمار یاسر را منفجر کردند + تکذیبیه

جریان‌های تکفیری در ادامه تجاوزات به مقدسات اسلامی در سوریه، آرامگاه عمار یاسر صحابه پیامبر(ص) را منفجر کردند.

بیانات رهبر انقلاب در مورد وهابیون پاکستان

گروههاى وهابى كه در آن‌جا هستند و بناى بر عناد دارند؛ آنها با سنى‌ها هم بدند. اگر شيعه هم يك روز – نستجير باللَّه – نباشد، يا موجوديتى نداشته باشد، آنها بين همان سنى‌ها هم اختلاف ايجاد مى‌كنند؛ چون آن كسانى كه آنها را هدايت مى‌كنند، از اتحاد مسلمين مى‌ترسند.

محمد در مقابل محمد(ص)!

هیچ شخص یا گروهی با عقاید مشابه در عالم یافت نمی شود که شخصی با نام “وهاب” در خود داشته باشد تا یاء نسبت را بر سر آن در آورده و آن فرقه را وهابی بنامیم. هرگز!

ازدواج همجنس‌بازان با هدف گفت‌وگوی تمدن‌ها!

منابع خبری از ازدواج دو همجنس‌باز وهابی در فرانسه براساس سنت وهابیت و در راستای ترویج گفت‌وگوی تمدن‌ها، فرهنگ‌ها و ادیان خبر دادند.