ساخت نیروگاه هسته‌ای ویتنام توسط روس اتم

شرکت هسته‌ای روس اتم روسیه و شرکت برق ویتنام (VPN) قرارداد همکاری مبنی بر ساخت نخستین نیروگاه هسته‌ای ویتنام را به امضا رساندند.

یمن به ویتنام عربستان تبدیل می‌شود

نشریه آمریکایی فارن‌پالیسی می‌نویسد تحلیلگران مستقل با پیش‌بینی رهبر ایران درباره شکست عربستان در یمن موافق هستند.

یمن به سمت اتحاد با ایران پیش می‌رود

یک تحلیلگر مشهور آمریکایی در گزارشی تعطیلی سفارت آمریکا در یمن را یک عقب نشینی بزرگ خواند و تاکید کرد که یمن در مسیر اتحاد با ایران پیش می‌رود.

ماجرای مومیایی اجساد در تهران

این روزها وقتی نام مومیایی به میان می آید بی اختیار به یاد فیلم سه گانه مومیایی ساخته استیون سامرز می افتیم که چطور یک مومیایی چند هزار ساله در دل اهرام مصر بیدار می شود!

پیشنهاد جدید نفتی ایران به ویتنام

یک مقام مسئول در شرکت ملی صنایع پتروشیمی پیشنهاد جدیدی به سرمایه‌گذاران ویتنام برای مشارکت و سرمایه گذاری در طرح‌های پتروشیمی ایران ارائه کرد و گفت: سرمایه گذاران طرح‌های پتروشیمی مشمول بسته‌های تشویقی دولت خواهند شد.

لاریجانی عازم ژنو می شود

رئیس مجلس شورای اسلامی جهت شرکت در صد و سی و یکمین مجمع بین المجالس جهانی فردا یکشنبه در راس هیئتی پارلمانی به ژنو سفر خواهد کرد.

چهره زشت آمریکا را نمی‌توان با بزک تغییر داد

تصور برخی دولتمردان دولت قبلی و همچنین برخی دولتمردان دولت فعلی این است كه اگر ما در قضیه هسته ای، با امریكا مذاكره كنیم، موضوع حل می شود. من هم به دلیل اصرار آنها بر مذاكره درخصوص موضوع هسته ای، گفتم مخالفتی ندارم اما همان موقع هم تاكید كردم كه خوشبین نیستم. نشانه های خوشبین نبودن، اكنون در حال آشكار شدن است و دلیل بارز آن هم، اظهارات سخیف و توهین آمیز سناتورها و مقامات امریكایی بر ضد ملت ایران است.

عکس‌های خاطره‌انگیز برای آمریکا

این سؤال برای افکار عمومی دنیا مطرح است که چگونه دولتی که بیشترین سابقه کاربرد جنگ‌افزارهای شیمیایی علیه شهروندان کشورهای مختلف جهان را در کارنامه خود دارد، دایه دلسوز‌تر از مادر برای مردمی شده که توسط تروریست‌های مزدور آمریکا در سوریه، قربانی سلاح‌های کشتار جمعی شده‌اند.

عامل نارنجی در ویتنام همچنان قربانی می‌گیرد

ساکنان محلی می‌گویند تولد نوزادان ناقص و بسیاری از معلولیت‌ها به همراه شیوع بیماری سرطان از عوارض مسمومیت ناشی از عامل نارنجی است.

مقاومت ویتنامی انتقام آمریکایی

آماده بودم که چنین عکسی بگیرم، تهدید، بازجویی! اما آن اتفاق نیفتاد. آن مرد تپانچه را از جلدش بیرون آورد. تا سر ویت‌کنگ بالا آورد و به گیجگاهش شلیک کرد و من در همان زمان عکس گرفتم. من واقعأ نمی‌دانستم که او قصد شلیک کردن دارد. اسیر روی سنگ‌فرش اقتاد و خون از سرش فوران کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.