تل آویو و واشنگتن؛ خالقان استاکس‌نت

افشاگر آمریکایی که پیشتر برای آژانس امنیت ملی آمریکا کار می کرده اعلام کرد که ویروس استاکس‌نت که تأسیسات هسته ای ایران را هدف گرفته بود توسط سازمان امنیت ملی آمریکا با همکاری رژیم صهیونیستی طراحی شده بود.

استاکس‌نت نیروی هسته‌ای ایران را افزایش داد

این گزارش اظهار داشته است که کرم استاکس نت آسیب پذیریهایی را در تأسیسات غنی سازی ایران در معرض نمایش قرار داد که ممکن بود در غیر این صورت مورد چشم پوشی قرار می گرفت.

مصطفی قهرمان مهار استاکسنت بود

مصطفی به نوعی قهرمان مهار استاکس نت بود. او به دنبال هزینه از انقلاب برای خودش نبود بلکه دنبال هزینه برای انقلاب بود. در طول این هفت سال با تلاش فراوان خود، مجاهدتی مستمر داشت. ریسک‎پذیر و تحول‎گرا بود و تحول‎خواهی در روحیه‎اش موج می‎زد. می‎توان گفت بخش اعظم تحولات صنعت هسته‎ای از سال 88، مدیون تلاش ایشان بود و تا آخر هم دنبال کرد.

ویروس‌های استاکس‌نت، دوکو و استارس مدیریت شدند

رئیس سازمان پدافند غیر‌عامل کشور با تاکید بر اینکه سه دسته ویروس‌های استاکس نت، دوکو و استارس شناسایی، مدیریت وکنترل شد، گفت: یاهو و جی‌میل هیچ امنیتی ندارند و هر مطلبی از طریق این دو سرویس ارسال شود ابتدا به مرکز کنترل این دو سرویس کپی شده و سپس به فرد گیرنده ارسال می‌شود.

ویروس استاکس‎نت و جنگ با اسراییل

حال که دنیا این‎گونه در قبال امور مختلف، تبعیض‎آمیز رفتار می‌‎کند؛ وظیفه ما این است که بی‎اعتنا به قواعد حریف؛ بازی و عملیات او را مختل کنیم. تجربه استاکس‎نت نمایش خباثت غربی است و ما نباید آن را بی‎پاسخ بگذاریم