بازگشت آنتی ویروس‌ها به بازار ایران

منع دسترسی کاربران ایرانی به خدمات و کالاهای اورجینال بازار فناوری اطلاعات باعث شد استفاده از نرم‌افزارهای قفل شکسته و دلالی در بازار ایران رونق بیشتری یافته و البته کاربران را در دسترسی به خدمات و کالاهای موردنیازشان با دشواری‌ها و مشکلات بسیاری روبه‌رو کند.

مقابله روزانه با 300 هزار حمله سایبری به کشور

حملات سایبری بصورت عادی و روزانه در حجم گسترده ای از سوی افراد حقیقی، هکرها و شبکه ها اتفاق می افتند اما به لحاظ اینکه فاقد اهمیت هستند اعلام نمی شوند در صورتی که اگر این حملات از سوی دولتها و در سطح امنیتی باشند اطلاع رسانی صورت می پذیرد.

حمله ناموفق سایبری به ایران دردسر ساز شد

یو اس ای تودی به مقالات خبری جدیدی اشاره کرده است که حاکی از نقش آمریکا در حمله ناموفق ویروس کامپیوتری به برنامه هسته‌ای ایران و انتخاب اهدافی برای نقشه‌های ضدتروریستی است.

قبل از حمله موشکی به ایران حمله سایبری با ویروس Duqu!

پنتاگون بر این باور است که توان دفاع هوایی ایران به طور شگفت آوری خیره کننده است پس نمی توان بالافاصله یک حمله نظامی را به ایران تدارک دید بهترین گزینه این است که ابتدا با یک حمله سایبری به مراکزی که خدمات عمومی را به مردم می رسانند، مثل نیروگاهای برق، سبب قطع برق در ایران شوند تا بدین وسیله آشوب و هرج و مرج در کشور ایجاد شود. پنتاگون معتقد است گزینه حمله سایبری معقول‌تر ازحمله مستقیم به ایران است.

آمريکا و اسرائيل؛ طراح استاکس‌نت

نیروهای امنیتی امریکا و اسرائیل در اقدامی مشترک، نوعی بدافزار رایانه‌ای موسوم به استاکس نت را برای ایجاد اختلال در برنامه هسته‌ای ایران طراحی کرده‌اند.

ایران، هدف یک ویروس رایانه‌ای خطرناک

در چند روز گذشته کامپیوترهای بسیاری در ایران مورد حمله شدید یک ویروس خطرناک قرار گرفته‌اند که از سیستم‌های کنترل صنعتی اطلاعات می‌دزدد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.