برترین و بدترین محصولات تاریخ مایکروسافت

یکی از ویژگی‌های شرکت های بزرگ تکنولوژی و فناوری در این است که ‌محصولات بزرگ و موفقی که روانه بازار کرده اند، همواره محصولاتی بوده است که عملا شکست مطلق برای این شرکت ها تلقی می‌شوندِ شکست هایی که البته خود راه های پیروزی را برای این شرکت ها هموار ساخته است.

نحوه اتصال موبایل اندروید به رایانه مَکی

با اتصال دستگاه اندرویدی به رایانه ویندوزی، دستگاه سریعا شناخته می‌شود و امکان جستجوی فایل‌ها وجود دارد اما اگر همین کار را می‌خواهیم با سیستم عامل مکینتاش انجام دهیم، نیازمند فایلی برای انتقال محتویات اندرویدی به مک هستیم.

انتقال بدون سیم اطلاعات از گوشی به لپ‌تاپ

انتقال اطلاعات بین اسمارت فون و لپ‌تاپ ها بسیار پرکاربرد هستند اما در صورتی که سیم رابط یا کابل به همراه نداشته باشید، چه باید کرد؟

بستن برنامه هایی که بسته نمی شوند

پیغام Not Responding ، پیغامی آشنا برای کاربران ویندوز است که هنگام کار با بعضی نرم افزارها روی صفحه ظاهر می شود و دیگر امکان بستن برنامه در حال اجرا را به شما نمی دهد.

تلاش اپل برای شکار کاربران مایکروسافت

اپل به منظور جلب نظر کاربران برنامه آفیس مایکروسافت از دسترسی رایگان آنان به برنامه آی ورک خود خبر داده است.

نسخه حرفه‌ای گوگل ارث هم رایگان شد

کاربرانی که از امکانات مختلف برنامه گوگل ارث استفاده می‌کردند، از این پس می‌توانند به امکانات نسخه حرفه ای این برنامه نیز به رایگان دسترسی داشته باشند.

پوست اندازی اساسی در برنامه آفیس

مایکروسافت می‌گوید در حال به روزرسانی گسترده برنامه آفیس است و ظرف روزهای آینده در این زمینه اطلاع رسانی خواهد کرد.

آیا باید حافظه‌های SSD را Defrag کرد؟

یکی از سؤالات اساسی که در میان بسیاری ‌انجمن‌ها و کاربران مطرح می‌شود، این است که آیا حافظه‌هایی از نوع SSD را می‌توان یا باید مانند HDD از پراکندگی داده‌ها نجات داد یا به اصطلاح Defrag کرد یا نه؟ اساسا در برخورد با این موضوع، دو پاسخ متفاوت داده شده است. بگذارید نگاهی به این موضوع داشته باشیم و پاسخی برای آن به شما ارائه کنیم.

افشای آسیب‌پذیری‌های ویندوز توسط گوگل

علیرغم واکنش تند مایکروسافت، گوگل باز هم آسیب‌پذیری‌های برطرف نشده ویندوزهای 7 و 8 را منتشر کرده است.

افشای مجدد ضعف امنیتی ویندوز توسط گوگل

گوگل مجددا آسیب پذیری خاصی را در سیستم عامل ویندوز 8.1 شناسایی و آن را افشا کرده است، امری که موجب واکنش خشم آلود مایکروسافت شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.