رشوه میلیون دلاری عربستان به احمد شهید

پایگاه ویکی لیکس اخیرا با انتشار سندی اعلام کرده است که سفارت عربستان در کویت به “احمد شهید” گزارشگر ویژه سازمان ملل در ایران یک میلیون دلار رشوه داده است تا وی در قبال ایران مواضع تندی را اتخاد و اقدام به نوشتن گزارشه ای تند و جهت دار درخصوص وضعیت حقوق بشر در ایران کند.

جذب مزدور برای جاسوسی علیه حزب الله

هک کردن رایانه‌های برخی کارمندان امنیتی رژیم صهیونیستی از حقایقی پرده برداشت که می توان آن را به مثابه ویکی لیکس اسرائیلی و برملا شدن قراردادهای تسلیحاتی با تروریست ها و به کار گرفتن مزدوران سوری و لبنانی نام برد.

7راهکار عربستان برای ضربه به ایران + سند

یکی از صدها هزار سند افشا شده از وزارت خارجه، کشور و دفاع عربستان توسط «ارتش سایبری یمن» که ماه «می» گذشته، یک نسخه از کل اسناد فاش شده را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد، نشان می‌دهد که «سعودالفیصل» وزیرخارجه وقت عربستان، در نامه‌ای به «خالد التویجری» رئیس وقت دیوان پادشاهی، پیشنهاداتی جهت از بین بردن امنیت ملی ایران می‌دهد و از وی می‌خواهد تا با ابزارهای گوناگونی که نام می‌برد ضد انقلاب داخلی و خارجی را علیه حکومت ایران بشوراند.

اقدامات جهانی آل‌سعود علیه ایران

ترس و طمع دو واژه‌ی کافی برای سخن از گفتن از نگاه عربستان به ایران است، نه در سیاست خارجی بلکه در تمام شئونات داخلی و خارجی ایران، مقامات عربستان خود را ملزم به دخالت و حرکتی در راستای منزوی کردن ایران می‌‌بینند.

وزارت خارجه اسناد ویکی‌لیکس را پیگیری کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسناد جدید ویکی‌لیکس می‌تواند برای عربستان یک زلزله سیاسی باشد، گفت: وزارت امور خارجه باید موضوعات مرتبط با ایران را در این اسناد به‌طور ویژه پیگیری کند.

ویکی‌لیکس: عربستان مانع رسیدن کمک‌ها به غزه

یک سند محرمانه انتشار یافته توسط سایت ویکی لیکس فاش کرد که عربستان در راستای همکاری با رژیم صهیونیستی در تجاوز این رژیم به نوار غزه، مانع از رسیدن کمکهای انسانی و نظامی به فلسطینیان ساکن این منطقه شد

دفتر ولایتی ادعای ویکی‌لیکس را تکذیب کرد

دفتر مشاور امور بین‌الملل مقام معظم رهبری طی اطلاعیه‌ای، ادعای سایت ویکی‌لیکس را تکذیب کرد.

گوگل در خدمت وزارت خارجه آمریکا است

بنیانگذار ویکی‌لیکس که اسناد وسیعی را درباره آمریکا فاش کرد، به تازگی در بخشی از افشاگری‌های خود نشان می‌دهد که گوگل در واقع در خدمت وزارت خارجه آمریکا است و برای آن کار می‌کند.

ویکی‌لیکس امروز افشاگری می‌کند

آخرین گزارشها حکایت از انتشار بیش از ۱.۷ میلیون سند جدید از سوی پایگاه اینترنتی ویکی لیکس دارد.

وضعیت مهاجران ایرانی در کانادا به روایت ویکی‌لیکس

در این سند به اختلافات این دو گروه در جامعه ایرانی اشاره شده است و به عنوان نمونه به وضعیت حسین درخشان وبلاگ نویس مقیم کانادا (که در ایران دستگیر شد) و وضعیت یک تبعه ایرانی-کانادایی به نام رامین جهانبگلو که توسط ایران بازداشت شده است پرداخته و گفته است ایرانیان این کشور به خاطر حمایت‌های اخیر حسین درخشان از مواضع جمهوری اسلامی هیچ تلاشی برای آزادی او نکرده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.