حمله به‌غزه در لیست مهم‌ترین‌حوادث 2014

وب‌سایت «ویکی پدیا» در ویدئویی از مهم‌ترین حوادث سال 2014، جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه را در آن جای داده است.

کامیابی‌ها و ناکامی‌های جنبش سیاهان آمریکا

سیاهان آمریکا اگرچه توانسته اند خاطره «برده داری» را از ذهن سفیدپوستان آمریکایی بزدایند لیکن 50سال پس از جنبش مارتین لوترکینگ هنوز نتوانسته اند «نژادپرستی» را در آمریکا از بین ببرند.

جشن تولد برای ویکی پدیا در دانشگاه تهران

بنا بر گزارش بي بي سي عربي، ويكي پديا به دقت از سوي صهيونيست ها رصد مي شود و در ميان آنها يكي از منابع پايه چمع آوري اطلاعات به شمار مي رود. از اين رو اخيرا دو سازمان يهودي تصميم گرفته اند تا دوره هاي آموزشي ويژه اي را با هدف حفظ و توسعه اطلاعات موجود در ويكي پديا آغاز كنند.

واژه‌ای که «ویکی‌پدیا» با آن غریبه است

ویکی‌پدیا که خود را دانش‌نامه‌ای همگانی و آزاد معرفی می‌کند، در مقاله‌هایی که برای شهدای اسلام نوشته شده است، از بیان واژه شهید ابا داشته و می‌گوید: «کاربرد لقب «شهید» و مشتقات آن در مقاله‌های ویکی‌پدیا نادرست است».

واكنش كميته فيلترينگ به خبر فيلتر صفحه احمدی‎نژاد

تهيه کنندگان صفحه اي که به نام جناب آقاي دکتر محمود احمدي نژاد در سايت ويکي پديا ايجاد شده، نسبت‌هاي ناروايي به ايشان داده‌اند که محتواي اين صفحه پس از بررسي‌هاي کارشناسي، به استناد بند «د-۳» فهرست مصاديق محتواي مجرمانه و ماده ۶۹۸ قانون مجازات اسلامي (نشر اکاذيب و تشويش اذهان عمومي عليه مقامات رسمي) در تاريخ ۱۳۹۰/۹/۱۵ توسط کارگروه تعيين مصاديق، مجرمانه تشخيص داده شد و فيلتر گرديد.

این جنگ واقعیّت دارد!

ما چه بخواهیم باور کنیم و چه نکنیم، این جنگ واقعیت و جریان دارد و غربِ صهیونی با هزینه‌های فراوان و مجاهدتِ عجیبی دارد کارِ شبانه‌روزی انجام می‌دهد. ما امّا اغلب درگیرِ منازعاتِ کوچکِ سیاسیِ خودمانیم. دشمن در تله‌ویزیون، روزنامه، خبرگزاری، ویکی‌پدیا، اس‌ام‌اس، فیس‌بوک، توییتر، گوگل‌پلاس و هرجایی که امکانِ عقلی داشته باشد، حضور دارد و در راستای اهدافِ شیطانی و مادّی‌اش کار و تلاش می‌کند.