پادکست: «غیرت همت»

پادکست «غیرت همت» گزیده‌ای از سخنان انقلابی حاج سعید قاسمی است که به قطعنامه ۵۹۸ و دفاع مقدس می‌پردازد و اشاره‌ای به مسايل روز و توافق هسته‌ای دارد.

پادکست: این آمریکا چیست؟

«این آمریکا چیست؟» عنوان شعری از علی محمد مودب است که به صورت اخوانیه ای خطاب به شاعر جنوبی جوان، عبدالحمید انصاری نَسَب سروده شده و نامش جزئی از این شعر شده است. این قطعه دومین اثر از «مجموعه شعر ضد آمریکایی ملل» است که درقالب کتاب و آلبوم صوتی در باشگاه ترانه و موسیقی راه تهیه و تولید و به تدریج منتشر می گردد.

پادکست: ساقی کوثر

همزمان با ایام شهادت مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی (ع) پادکست «ساقی کوثر» در مناقب و مدح آن امام همام توسط سرویس چند رسانه‌ای تریبون مستضعفین تولید و منتشر شد.

پادکست : کریم اهل بیت(ع)

همزمان با میلاد سید جوانان اهل بهشت امام حسن مجتبی(ع) سرویس چند رسانه‌ای تریبون مستضعفین پادکست «کریم اهل بیت(ع)» را تولید و منتشر کرد.

پادکست: حافظ اعتقادات

به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر و روز جوان پادکست حافظ اعتقادات بر مبنای سخنرانی حجت‌الاسلام عباس صراف در مدح وجود نازنین حضرت علی اکبر(ع) توسط واحد چندرسانه‌ای تریبون مستضعفین تهیه و منتشر گردید.

پادکست: زائر ما

همزمان با میلاد فرخنده امام زین‌العابدین علیه السلام سرویس چند رسانه‌ای تریبون مستضعفین پادکست «زائر ما» را در مدح و توصیف کرامتی از آن امام عزیز تولید و منتشر کرد.

پادکست: مطیع محض خدا

پادکست مطیع محض خدا به مناسبت میلاد قمر منیر بنی هاشم حضرت عباس بن علی (ع) و روز جانباز توسط سرویس چند رسانه‌ای تریبون مستضعفین تولید و منتشر شد.

پادکست: باب الحوائج +دانلود

همزمان با سالروز شهادت هفتمین اختر آسمان امامت و ولایت سرویس چند‌رسانه‌ای تریبون مستضعفین پادکست «باب الحوایج» را در مدح و منقبت امام موسی بن جعفر علیه السلام منتشر کرد.

پادکست: منظومه شهامت

به مناسبت ایام رحلت پیامبر کربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها سرویس چندرسانه‌ای تریبون مستضعفین «پادکست منظومه شهامت» را منتشر کرد.

پادکست: مسیحای سامرا

به مناسب سالروز شهادت امام علی النقی(ع) سرویس چند رسانه‌ای تریبون مستضعفین پادکست مسیحای سامرا را تهیه و منتشر کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.