شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

اهمیتی به تصمیم پارلمان اروپا نمی دهیم

اردوغان گفت رای پارلمان اروپا درباره کشتار ارامنه را با یک گوش می شنویم و از گوش دیگر در می کنیم.

همبستگی‌ نماینده‌پارلمان‌ اروپا با فلسطین+عکس

خانم ترزا رودریگز (Teresa Rodríguez)، نماینده اسپانیایی پارلمان اروپا روز دوشنبه ۱۴ ژوییه در صفحه رسمی فیسبوک خود، تصویری را با لباس حمایت از فلسطین منتشر کرد. بر روی این تصویر که در هنگام جلسه رسمی مجلس نمایندگان اتحادیه اروپا گرفته شده، با دو زبان عربی و انگلیسی به آزادی فلسطین اشاره کرده است. FREE PALESTINE و الحریة لفلسطین، با نشان برگ زیتون و علامت پیروزی به وسیله انگشتان که به نماد آزادی فلسطین تبدیل شده است، نیز در صفحه نوییتر نماینده زن اتحادیه اروپا قرار داده شده است.

انتخابات اروپا؛ دموکراسی علیه دموکراسی

دکتر احمد نادری (عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و متخصص انسان شناسی اروپا) انتخابات پارلمان اروپا از روز پنجشنبه 22 ماه می 2014 شروع ودر یکشنبه 25 می به پایان رسید. نتایج اولیه شمارش آرا نشان از تحولات اجتماعی عمیقی در درون قاره سبز دارد. تحولاتی که یکبار دیگر اروپا را در […]

آقا تهرانی: حرکت باید از قم آغاز شود

آقاتهرانی با بیان اینکه ماهواره ها بدنبال از بین بردن غیرت دینی جوانان هستند، اظهار داشت: دشمن اگر غیرت دینی را از جوانان بگیرد، بطور قطع توان هسته ای را نیز خواهد گرفت و ما نباید فراموش کنیم که همواره باید نسبت به دین تعهد داشته باشیم.

فرار ظریف از پاسخگویی: «پارلمان اروپا را خودشان هم جدی نمی گیرند»

درمورد پارلمان اروپا بعید می دانیم تا آن اندازه که در چند روز گذشته ما آن ها را جدی گرفته ایم خودشان هم باور کنند و اگر بشنوند که کسی ان ها را تا این اندازه جدی گرفته یقینا تعجب می کنند. هرکسی قدری در اروپا چرخیده باشد با من موافق است که کسی در اروپا اهمیتی به تصمیمات پارلمان اروپا نمی گذارد البته من قصد توهین به کسی ندارم ولی نمی گذارم هیچ مرجعی به مردم ایران توهین کند.

به صرف بهایی بودن به کسی تعرض نشده است

بهاییت دین ساختگی غربی‌ها برای بهم ریختن کشورهای اسلامی است با این حال در جمهوری اسلامی ایران هیچ تعرضی به بهاییان به صرف بهایی بودن نشده است و آنچه صورت گرفته برخوردهای قضایی با کسانی بوده که برای بیگانگان جاسوسی کرده‌اند یا برخلاف امنیت ملی اقدام کرده‌اند.

نقش اتحادیه اروپا در جنایات علیه ایران و بشریت

تشت ادعای حقوق بشری اروپایی­ها سال­هاست به زمین افتاده است. ادعای حفاظت از محیط زیست کشورهای آسیایی و آفریقایی سال­هاست ورد زبان آنهاست اما آیا دوربین­های مخصوص پایش منابع طبیعی و اسلحه­‌های بیهوش کننده حیوانات هم با مسائل هسته­ای جمهوری اسلامی ایران مرتبط بوده است که در لیست تحریمهای اروپا قرار گرفته است؟ اتحادیه اروپا در حالی در تحریم دارویی­ جمهوری اسلامی با امریکا همکاری کرده است که چنین تحریمی خلاف موازین تمام کنوانسیون­های بین المللی علیه بشریت تلقی می­شود.

فلش‌های موازی علیه امنیت و اقتدار ایران

حتی اگر در بیانیه مورد اشاره، گفته نشده بود، کاملاً پیداست که این بخشی از روند ژنو است که به نام مذاکرات هسته‌ای شروع شد و هیات ایرانی با تاکید بر اینکه فقط درباره پرونده هسته‌ای گفتگو می‌نمایند، از اوایل آبان‌ماه سال گذشته در این مذاکرات شرکت نمودند.

پناهیان: برخی دشمن را پررو کرده‌اند

اخیراً سران مزخرف اتحادیۀ اروپا، دور هم نشستند دربارۀ ایران چه نسخه‌ای نوشتند؟ کلمات قبیحی که ما در جلسات محترمانه اصلاً این کلمات قبیح را یاد نمی‌کنیم، که حتی بخواهیم علیه‌اش حرف بزنیم. شدّت هواپرستی در جوامع غربی، به همجنس‌بازی کشیده شده. برای حقوقی کردن یک همچین مزخرفاتی که از نتایج زندگی هواپرستانه است، می‌خواهند بیایند دفتر بزنند یک همچین چیزهایی را در کشور ما رواج بدهند. چه کسی اینها را پررو کرده؟! چه کسی به آنها چراغ سبز نشان داده؟!

طرح نمایندگان در مقابله با مصوبه پارلمان اروپا

امروز کسانی دم از حقوق بشر می‌زنند که فراموش کرده‌اند خودشان در اختلافات داخلی در اروپا دایره جنگ را به چند قاره کشاندند که ده‌ها میلیون نفر را در حمام خونی که به راه انداختند به کام مرگ کشاندند. اینها کسانی هستند که فراموش کرده‌اند امروز حامی قاچاقچیان مواد مخدر شده‌اند و عجبا که فکر می‌کنند افکار بیدار دنیا این جنایت بزرگ آنان را فراموش کرده‌اند. اینان کسانی هستند که امروز ضمن حمایت از قاچاقچیان مواد مخدر از تروریست‌های تکفیری در سوریه حمایت‌های تجهیزاتی و پشتیبانی‌های سیاسی به عمل می‌آورند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.