تظاهرات مردم پاریس بر علیه سفر ترامپ به فرانسه+عکس

گزارش تصویری تظاهرات مردمی در پاریس پایتخت فرانسه علیه دونالد ترامپ و سیاست های جنگ طلبانه وی خصوصا در خاورمیانه

هک کردن مغز انسان در خواب

دانشمندان با انجام آزمایشاتی بی سابقه بر روی موش های درحال خواب، خود را برای هک کردن مغز انسان آماده می کنند.

جیغ بنفش در «شارلی ابدو» پاریس

همه چیز عادی است. اتفاقی نیفتاده است. یک جوان آمریکایی که لابد روانی است، فقط سه دانشجوی مسلمان را به ضرب گلوله کشته است. تازه عروس و دامادی که قربانی نژادپرستی شدند، اما هیچ رسانه‌ای خم به ابرو نیاورد.

تأثیرگذارترین مرد قرن‌بیستم کجا زندگی می‌کرد؟

روز جمعه 23 مهر آیت‌الله خمینی (ره) عازم نجف شدند. امام ابتدا به زیارت قبر مولا علی (ع) شتافتند و سپس در خانه‌ای که در شارع‌الرسول برای ایشان تهیه شده بود اقامت گزیدند.

گستاخی نایب رئیس پارلمان آلمان در تهران!

هشدارها درباره خط مشی وزارت خارجه در مقابل آمریکا و اروپا از سوی دولت یازدهم جدی گرفته نشد. قدم‌زنی صمیمانه مسئول دستگاه دیپلماسی کشور با همتای آمریکایی‌اش در ژنو، موجی از اعتراضات و تذکرات را به دنبال داشت اما ظریف با لحنی قابل تامل دلیل این پیاده‌روی را استفاده از هوای پاک ژنو برای تغییر فضای تنش‌آلود مذاکرات عنوان کرد و سخنگوی دولت نیز به جای عذرخواهی از این حرکت نابجا، به منتقدان حمله کرد و تذکر و هشدارهای آنان را «خیلی سخیف» خواند! و نتیجه آن که نایب رئیس مجلس آلمان در دیدار با محمدرضا عارف به شکلی بی‌سابقه و گستاخانه در امور داخلی کشورمان دخالت کرد.

زدن ولایت‌فقیه تیپ فتنه‌گران است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در حقیقت فتنه‌گران مدعی سیاسی نبوده و اهداف گوناگونی را دنبال می‌کردند که با این نگاه آمریکا و اسرائیل در رأس فتنه‌گران قرار می‌گیرند.

ردپای مظنونان تروریستی بلژیک در یونان

پلیس یونان امروز 4 نفر را به ظن همکاری با گروه متلاشی شده تروریست‌های بلژیکی دستگیر کرد.

چه کسانی از حادثه پاریس سود می‌برند؟

اگر جزییات مشکوک حادثه تروریستی پاریس را کنار بگذاریم، اکنون برخی نیروهای خارجی از این فاجعه برای رسیدن به اهداف خاصی استفاده می‌کنند و هدف معماران آنگلوساکسون این است که روسیه و مسلمانان در چشم مردم اروپا دشمن جلوه داده شوند.

تمسخر انسانیت‌با حضور نتانیاهو در پاریس

مراسم همدردی با بازماندگان حوادث اخیر پاریس که به دعوت فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور این کشور برگزار شد، یک مه‌مان ویژه هم داشت: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی؛ مهمانی که حضورش در این مراسم سبب شد تا مسلمانان فرانسه که بخش اعظمی از شهروندان این کشور را تسکیل می‌دهند، حضور در مراسم را تحریم کنند.

حمله تروریستی در انگلیس محتمل است

پس از افزایش سطح هشدار امنیتی در انگلیس، رییس پلیس این کشور حمله تروریستی در انگلیس را محتمل خواند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.