جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

چه كنیم كه دعاهایمان مستجاب شود؟

انسان بايد به كمك عقل و فكر خدادادي خود و مشورت با افراد آگاه و متخصص در هر كاري اقدام نمايد. همزمان از آغاز هر كار تا پايان آن با دعا و توسل به لطف و عنايتهای خداوند اميدوار باشد.

جلیلی: مالیات تورمی ظلم به مردم است

اگر دو مولفه ایمان و عمل صالح را با هم جمع کنیم، یک زندگی دوست‌داشتنی برای ما به همراه خواهد داشت. البته باید توجه داشت که صرفا با ادعا، نتیجه محقق نمی‌شود بلکه من معتقدم کسی که در مقام ریاست جمهوری قرار می‌گیرد باید این باور و تلاش را داشته باشد که عمل صالح را متناسب با دستگاه‌های اجرایی، ظهور و بروز بدهد.

وزیر اقتصاد امشب در شبکه دو سیما

وزیر اقتصاد و دارایی امشب با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری به نوسانات قیمت سکه و دلار در روزهای اخیر پاسخ می‌دهد.

پاسخ‌ خواندنی‌‌ نماینده‌آذری‌ به‌ بی‌بی‌سی

نماینده مردم میانه در مورد بازانتشار کاریکاتور موهن علیه آذری‌زبان‌ها در بی‌بی‌سی فارسی، اظهار داشت: از جیره خوار‌های انگلیس توقعی نباید داشت و بی‌بی‌سی قاعدتاً به دنبال اختلاف‌افکنی است.

چرا ضرغامی از گفت‌و‌گو با رسانه‌های منتقد طفره می‌رود؟

جالب است بدانیم که در بیش از ۸ سالی که از ریاست پرحاشیهٔ ضرغامی بر مهم‌ترین سازمان جمهوری اسلامی می‌گذرد تنها دو گفت‌و‌گو و مصاحبه از جناب ضرغامی در دو هفته‌نامه منتشر شده که هر دو مصاحبه هم به علت کاملا فرمالیته و سفارشی بودن با انتقادات مختلف فعالان رسانه‌ای و سایت‌ها و نشریات مختلف روبه‌رو شده است.

«استکبار» مسئولین «بنیاد مستضعفان» در قبال پاسخگویی به مردم

با رسانه‌ای شدن این اتفاق «یک مقام مسئول» در بنیاد مستضعفان (که نام‌ش مشخص نیست) اظهارات نمایندگان را بی‌اساس خوانده است و اظهار داشته «این بنیاد زير نظر رهبري است و نباید انتقادهای آن را مطرح کرد».

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.