چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

ایران یکی از مهمترین بازیگران منطقه

وزیر امور خارجه پرتغال در دیدار با ظریف ایران را یکی از مهمترین بازیگران در منطقه خاورمیانه خواند که می‌تواند به تثبیت اوضاع و حفظ ثبات و آرامش در منطقه کمک کند.

کشورهای کارائیب از اروپا شکایت می‌کنند

در این طرح آمده است قربانیان جنایات اروپایی‌ها علیه بشریت و نوادگان آنها حق قانونی برخوردار شدن از عدالت را به شکل دریافت غرامت و لغو بدهی دارند.

تحریم‌های اروپا در شیراز لغو شد

دیدار و تبادل نظر مسئولان استان فارس و مقامات پرتغالی منجر به امضای تفاهمنامه همکاری‌های مشترک دوجانبه شد.

رونالدو پیراهنش را با بازیکن رژیم صهیونیستی عوض نکرد

رونالدو در پایان بازى پرتغال با رژیم صهیونیستی، حاضر به تعویض پیراهنش با بازیکن تیم رژیم صهیونیستی نشد.

۱۴نوامبر در قاره سبز چه خبر است؟

همزمان با اعتصاب سراسری در پرتغال و یونان در روز ۱۴ نوامبر، اتحادیه‌های کارگری اسپانیا نیز طی فراخوانی خواستار اعتصاب سراسری در چنین روزی در اعتراض به اوضاع نابسامان اقتصادی کشورشان شدند.

عکس‌العمل حساب‌شده‌ وزارت خارجه در قبال تحریم نفتی اروپا

جمهوری اسلامی ایران نمی تواند در مقابل تحریم‌ها سکوت کند؛ ما در جایگزینی مشتریان نفت و فروش آن به کشورهای دیگر مشکلی نداشته و نداریم اما بر اساس سیاست‌های انساندوستانه و جوانمردانه و شرایط موجود در اروپا به این نتیجه رسیدیم که ابتدا پیامی محکم و جدی به طرف‌های قرارداد نفتی خود در اروپا بدهیم. پیام ما این است که ما می توانیم بلافاصه مشتریان نفت را جایگزین کنیم و اگر این اقدام تاکنون صورت نگرفته براساس سیاست‌ها و مشی جمهوری اسلامی ایران است.

فراخوان برگزاری اعتصاب‎عمومی درپرتغال

اتحاديه‌هاي مهم کارگري پرتغال در اعتراض به برنامه دولت براي اعمال تدابيررياضتي جديد، برگزاري اعتصاب سراسري در اين کشور را خواستار شده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.