همایشی که به کلوپ رقص تبدیل شد

مراسم روز پرستار که روز گذشته از سوی نظام پرستاری برگزار شد، دارای حواشی جالبی بود.

حذف پروانه کار دائم پزشکان و پرستاران

مدیر کل نظارت بر درمان وزارت بهداشت گفت: با ابلاغ وزیر بهداشت در هفته آینده از این پس پروانه کار دائم پزشکان و پرستاران حذف می‌شود و به جای آن سازمان‌های صنفی پزشکان و پرستاران گواهی صلاحیت حرفه‌ای موقت برای فارغ التحصیلان این گروه‌ها صادر می‌کنند.

نظام پرداخت حوزه سلامت ناعادلانه است

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: نظام پرداخت حوزه سلامت ناعادلانه است. منابع آن به جیب گروه اندکی از پزشکان متخصص می رود و حقوق ارائه کنندگان خدمات از جمله پرستاران در این سیستم پایمال می شود.

«پرستار وارداتی» یا صادرات پرستار؟!

رییس کل سازمان نظام پرستاری با تاکید بر اینکه با واردات پرستار از کشورهای دیگر مخالف هستیم، عنوان کرد: اما در مقابل نگران هستیم کشورهای مختلف با توجه به اطلاعی که از وضعیت پرستاری ما دارند، جاذبه‌های خدمت را در کشورشان به قدری نمایش دهند که پرستاران توانمند خود را از دست بدهیم.

رئیس می‌گوید خدمات پرستاران بی‌کیفیت است

رییس کل سازمان نظام پرستاری نیز بر بی‌کیفیتی ارائه خدمات پرستاری در بیمارستان‌ها صحه می‌گذارد و صرف هزینه‌های هنگفت برای استخدام پرستاران خصوصی از سوی همراهان بیمار را از جمله پیامدهای منفی آن می‌داند و اجرای قانون تعرفه‌گذاری را به عنوان راهکار اساسی حل مشکلات پرستاران معرفی می‌کند.

زنگ خطر! بهیاران دیپمله بالای سر بیماران!

کشورهای پیشرفته دنیا در حالی از پرستاران PHD برای خدمت در بیمارستان‌ها استفاده می‌کنند که وزارت بهداشت در اقدامی قابل تامل، بهیاران دیپلمه را بالای سر بیماران می‌فرستد.

نامزد خوشگل من!

به کنایه گفتم: آخه حیف تو نیست که عاشق اون سیاه‌سوخته شدی؟ که این‌بار ناراحت شد و با قیچی زد روی دستم و دادم را درآورد. گفت: دیگه قرار نیست پشت سر نامزد خوشگل من حرف بزنی ‌‌ها … اون از هر خوشگلی خوشگل‌تره.

مجامع جهانی باید گریبان او را بگیرند؛ چرا تهدید هسته‌ای می‌کند؟

حالا بى‌عقلها ملت ايران را تهديد ميكنند! رئيس جمهور آمريكا هفته‌ى گذشته به زبان تلويح و اشاره، تهديد اتمى كرد. اين تهديدها در ملت ايران كارگر نيست، اما اين مايه‌ى ننگى شد براى تاريخ سياسى آمريكا؛ اين نقطه‌ى سياهى شد در كارنامه‌ى دولت آمريكا. تهديد اتمى؟! معلوم شد پشت صحنه‌ى نمايش صلح‌دوستى و بشردوستى و پايبندى و اصرار بر معاهدات اتمى چيست. معلوم شد پشت صحنه‌ى نمايش دستِ دوستى دراز كردن چيست…

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.