آخرين وضعيت پرونده عياشی و قربانيان كارون

معاون سابق دادستان کل کشور با اشاره به حادثه سد کارون ۳ گفت: افرادی که در آن حادثه کشته شدند واقعا مستضعف بودند. ديه اين افراد پرداخت شد و با فعالیت‌های قرارگاه خاتم قرار شد ۱۴ روستا به خشکی متصل شوند. همچنین در آنجا برای ساخت دو پل مشغول فعالیت هستند.

تشکيل ۳۰ هزار پرونده قاچاق کالا

رئيس کل گمرک جمهوري اسلامي ايران از تشکيل سی هزار پرونده قاچاق کالا در کشور خبر داد.

جزئيات پرونده زمین‌خواری لاریجانی

رییس کل دادگستری استان تهران ضمن بیان جزئیات آخرین رسیدگی به پرونده محمد جواد لاریجانی در رابطه با مناقشات بخشی از زمین‌های کشاورزی جواد آباد ورامین، از صدور آرای متهمان پرونده اختلاس از شرکت بیمه ایران تا ۱۰ روز آینده خبر داد.

آیت‌ الله لاریجانی: بدنه دستگاه قضایی سالم است، شایعات را نپذیریم

آیت الله «صادق لاریجانی» رئیس قوه قضاییه سه شنبه شب در گفت‌و‌گوی ویژه خبری شبکه یک سیما گفت ما در برخورد و در رسیدگی‌ها کوتاهی نمی‌کنیم و دستگاه قضا به دور از جوسازی‌های سیاسی به این پرونده‌ها رسیدگی می‌کند و این دستگاه باید بی‌طرف باشد و ما براساس مستندات و با متانت پیش می‌رویم.

اینترپل به دنبال خاوری / فائزه هاشمی سوم آذر محاكمه می‌شود

سخنگوي دستگاه قضايي در پاسخ به اين سوال كه آيا اقدامات بين‌المللي براي بازگرداندن «خاوري» توسط قوه قضاييه انجام شده است يا خير؟ خاطرنشان كرد: پس از اينكه دستگاه قضايي از بازگشت «خاوري» نااميد شد، به دادستان تهران دستور داده شد كه از طريق پليس بين‌الملل اقدامات لازم را انجام دهد.

آملی لاریجانی: به «خطوط قرمز توهمی» توجه نمی‌کنیم

رئیس قوه قضاییه رسیدگی قاطع دستگاه قضایی به پرونده فساد عظیم بانکی را بازدارنده، موجب جلب اعتماد افکار عمومی و نشانه‌ای از قاطعیت نظام اسلامی در برخورد با عوامل فساد، بدون توجه به «خطوط قرمز توهمی» دانست و گفت: قوه قضاییه استقلال و قاطعیت خود را در برخورد با این مفسده عظیم مالی در عمل نشان خواهد داد.

حکم ویژه آیت الله لاریجانی برای محسنی اژه ای درباره اختلاس بزرگ

رئیس قوه قضاییه با صدور حکمی دادستان کل کشور را مسئول نظارت بر رسیدگی به پرونده فساد بزرگ مالی تعیین کرد. در این حکم درخواست اشد مجازات برای همه کسانی که اتهام آنها براساس تحقیقات بعمل آمده محرز خواستار شده است.

اظهارات دادستان در مورد پرونده شبکه جاسوسی اسرائیل/ ملک زاده / دو تبعه آمريكايی

دادستان عمومي و انقلاب تهران با تشريح آخرين وضعيت مهمترين پرونده‌هاي قضايي روز از محكوميت دو تبعه آمريكايي به 8 سال حبس، محاكمه عامل شهادت مسعود علي‌محمدي در روز اول شهريورماه و همچنين ارسال پرونده 15 متهم مرتبط با شبكه جاسوسي اسرائيل به دادگاه در آينده‌اي نزديك خبر داد.

تکذیب خبر تبرئه شدن سعید مرتضوی و دستگیری بقایی

لزوم مشارکت قوا و دستگاهها برای پیشگیری از جرم، تکذیب خبر تبرئه سعید مرتضوی، آزادی پگاه آهنگرانی با قید وثیقه، توضیح درباره سرانجام لیست 250 نفره مفسدان اقتصادی و… از مهمترین محورهای نشست امروز سخنگوی دستگاه قضاء بود.

سخنان رهبری اتمام حجت با رسانه‌ها بود

دادستان عمومي و انقلاب تهران در پاسخ به سؤالی درباره سخنان روز گذشته رهبر انقلاب درباره موضوع رسانه‌اي شدن اتهامات افراد پيش از اثبات جرم و حتي عدم لزوم اين كار پس از قطعي شدن حكم گفت: براي پاسخ به اين سؤال به كمي عقب‌تر باز مي‌گردم يعني زماني كه براي اولين بار به عنوان دادستان تهران انتخاب شدم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.