نماینده پیشین ایران در آژانس انرژی اتمی سکوتش را شکست

نماینده پیشین ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که به دلیل عدم تضعیف تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان از نقادی توافق هسته ای در رسانه ها خودداری می کند. دست به قلم شده و در نامه ای به مقامات نظام درخصوص اعتماد به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، مخصوصا در قطعنامه سازمان ملل ابراز نگرانی کرده است.

ظریف جهت ادامه مذاکرات عازم لوزان شد

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان که در رأس تیم مذاکره کننده هسته ای یکشنبه ۲۴ اسفندماه عازم سوئیس شده بود، با پایان این دور از مذاکرات، لوزان را به مقصد تهران ترک کرد.

مستند«صدای واحد»از شبکه‌یک پخش می‌شود

مستند «صدای واحد» با موضوع پرونده هسته‌ای ایران امشب پس از خبر ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.

مسئله هسته‌ای ایران در مرحله‌حساس است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه مسئله پرونده هسته‌ای ایران به مرحله حساسی رسیده است، بار دیگر ایران را به تلاش برای ساخت بمب اتم متهم کرد و گفت توافق هسته‌ای نباید ایران را در آستانه دستیابی به سلاح قرار دهد.

ظریف: هم‌چنان به تعهدات‌مان پایبندیم

محمد جواد ظریف، در یادداشتی که در صفحه توییتر خود منتشر کرده است نوشت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی یک‌بار دیگر تایید کرد که ما به تعهدات خود پایبند بوده‌ایم و می‌خواهیم هم‌چنان پایبند بمانیم. انتظار داریم همین رویکرد را از طرف مقابل هم ببینیم.

دانلود: متن کامل کتاب «کالبدشکافی ژنو ۳»

متن کامل کتاب «کالبدشکافی ژنو3» با موضوع بررسی ابعاد و پیامدهای فنی، حقوقی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، بین‌المللی و راهبردی توافقنامه‌‌ی هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و 5+1 از سوی مرکز آینده‌پژوهی و مطالعات راهبردی «تابان» منتشر شد.

طائب: احمدی‌نژاد به‌درد مذاکره نمی‌خورد

احمدی‌نژاد به درد مذاکره نمی‌خورد چرا که می‌گفت هولوکاست را قبول ندارد و اسرائیل باید از روی کره زمین محو شود. اما آقای روحانی برای مذاکره غیرقابل رد است. اصلا روی پیشانی او نوشته شده: «هذا رجل المذاکره!»

در مذاکرات پیشین به خواسته‏های نامشروع طرف مقابل تن ندادیم

ملتی که اعلام می کند بمب هسته ای را حرام می داند و می خواهد انرژی هسته صلح آمیز داشته باشد و از آن استفاده کند، دشمن با همین بی منطقی نمی پذیرد. تنها چیزی که آنها را در رسیدن به این اهداف کمک می کند این است ملت ها از آنها بترسند و مبارزه با آنها را کنار بگذارند و از مبارزه روی برگردانند.

هشدار زاکانی به نابودسازی دستاوردهای فنی هسته‌ای

رخ داده های تلخ ماه های اخیر سازمان انرژی اتمی که به بهانه دروغین تصمیم نظام در منجمدسازی صنعت غنی سازی جهت رفع شر دشمنان انقلاب اسلامی صورت پذیرفته، دانسته یا ندانسته حکایت از فلج سازی حرفه ای داخلی و آرام مورد نظر بیگانگان با کمترین هزینه در داخل کشور دارد.

عراقچی اعداد فكت شيت كاخ سفيد را به عنوان توافق اعلام کرد؟

با وضعيت پيش آمده مشخص نيست كه آيا در بقيه راه و ساير احتمالات هم تحليل گران بايد به جاي مسئولين داخلي چشم به دهان بيگانه داشته باشند؟ و آيا مسئولين وزارت خارجه با عملكرد خودشان مي توانند بعدها انتظار داشته باشند كه چرا به حرف هاي ما اعتماد نمي كنيد؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.