پای مشائی به پروژه «لاله» باز شد

سرانجام حدس و گمان‌ها در مورد دخالت مستقیم بخشی از دولت دهم در پروژه «لاله» صورت رسمی به خود گرفت. طباطبائی‌نژاد، رئیس مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی دیشب در «هفت» اعلام کرد که شمقدی از دفتر مشائی قرار بوده پول به «لاله» تزریق کند.

کاریکاتور: لاله‌های سینمای ایران!

رئیس سازمان سینمایی کشور: باید تلاش کنیم تا دیگر لاله‌هایی اینگونه در سینمای ایران نرویند!

ورود قوه قضاییه به پرونده «لاله»

رئیس سازمان سینمایی با بیان اینکه از فیلم‌های امیدمحور در جشنواره فیلم فجر سال آینده حمایت می‌کنیم، درباره ورود قوه قضاییه به پروژه «لاله» گفت: قوه قضاییه برای این کارهاست و ورود می‌کند.

از ردپای مجاهدین تا غفلت‌های لاله‌ای ما در «آرگو»

با وجود ساخت فیلم‌های هدفمندی همچون آرگو در هالیوود، بسیاری از مدیران و مسئولان فرهنگی ما نه تنها در غفلت به سر می‌برند بلکه خواسته یا ناخواسته با پول بیت‌المال، ‌فیلم‌هایی را می‌سازند که بازی در زمین غربی‌ها است.

«لاله» به کما رفت

طبق اخبار رسیده از آخرین وضعیت پروژه «لاله»، گویا بن‌بست این پروژه جنجالی جدی است و «لاله» کلا متوقف شده است.

انصراف‌های سریالی در پروژه میلیاردی «لاله»

تعدادی از بازیگران صاحب نام تنها برای حضور زرین دست در پروژه «لاله»حضور دارند.زیرا به توانمندی‌های این مدیر فیلمبرداری واقفند.اکنون ممکن است با کنار رفتن زرین دست تعدادی از بازیگران نیز اعلام انصراف کنند.

«لاله» از اولویت تولید خارج شد

علیرضا سجادپور معاون امور فعالیت‌های سینمایی و سمعی و بصری خبر از خروج تولید فیلم سینمایی «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد از اولویت‌های سازمان سینمایی را داد.

عوامل فیلم «لاله» استعفاء دادند

با استعفای دسته‌جمعی عوامل پروژه «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد، «پروانه پرتو» جایگزین «علیرضا سبط احمدی» برای تهیه این فیلم شد.

از «پروژه لاله» چه خبر؟

معاون سازمان سینمایی تصریح کرد که بازنویسی فیلمنامه فیلم سینمایی «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد را به اتمام رسانده و فیلمنامه آن آماده شده است.

اطيابي: فیلم زندگي فائقه آتشين را مي‌سازم!

اگر به فيلمنامه ما دقت كنند، درمي‌يابند كه ما آن را براساس سوره نساء و مجموعه سخنان خداوند درباره زنان در قرآن به نگارش درآورده‌ايم. هدف ما ساخت يك فيلم مخاطب‌پسند است كه در عين حال پيام ارزشي و معنوي خود را نيز منتقل كند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.