وقتی در استفاده از سلبریتی‌ها به سیم آخر می‌زنند

درپی انتشار پست هماهنگی از سوی سلبریتی‌ها در فضای مجازی باموضوع اعتراض به تحریم‌های دارویی و بانکی در فضای مجازی جنجال برانگیز شد.

آغاز فیلمبرداری «بادیگارد» از امروز

از امروز فیلمبرداری فیلم سینمایی «بادیگارد» در منزل «حیدر» کاراکتری که پرویز پرستویی ایفاگر نقش آن است آغاز شده و از ۱۵ روز دیگر فیلمبرداری صحنه‌هایی که مربوط به گروه «بدلکاران ۱۳» است، آغاز خواهد شد.

امروز، فیلم اجتماعی تلخ با قهرمانی رابین‌هودی

فیلم تلخ است و بی‌امید و پر از دست‌انداز و مشکل که با دست‌اندازهای مدام در جاده برای تاکسی و مشکلات پیش‌آمده مثل فروریختن وسایل در بیمارستان و… بر مشکل‌دار بودن آن کاملاً محسوس می‌شود. فیلم به فقر و شکاف طبقاتی توجه دارد، اما اعتراضی و عدالت‌خواهانه نیست. به‌وجود آورندگان وضع موجود و تلاش برای برهم زدن نظم ظالمانه مورد توجه نیست. فیلم یکنواخت با بدتر شدن اوضاع و با تلخی مرگ زن به پایان می‌رسد.

نامه سینماگران‌نامی به رهبر انقلاب

19 سینماگر عرصه دفاع مقدس در نامه‌ای به مقام معظم رهبری خواستار توجه جدی‌تر به این عرصه شدند.

عکس: برادر پرویز پرستویی قبل ازشهادت

شاید هنوز خیلی ها نمی دانند که برادر بازیگر نقش «حاج کاظم» فیلم «آژانس شیشه ای» شهید شده است. این عکس شهید بهروز پرستویی، برادر پرویز پرستویی دو روز قبل از شهادت در منطقه عملیاتی شلمچه است. به امید شفاعتش.

پرستویی: باید همدیگر را دوست داشته باشیم

بازیگر نقش یونس در فیلم سینمایی «امروز» گفت: یکی از دلایلی که من را قانع کرد با عشق در این فیلم کار کنم، مساله بی‌پناهی و بی‌سرپرستی کودکان و زنانی است که آنها را در جامعه می‌بینیم و در فیلم نیز به آن اشاره شده است.

«امروز»؛ فیلمی با سه تفسیر متفاوت

«امروز» بیش از همه یک تله فیلم در موضوع حکم نکردن دربارۀ دیگران است، هرچند که بن‌مایه‌های نمادین (سمبولیک) هم دارد و حتی می‌تواند فیلمی در تمجید از مقام مادر تلقی شود. فیلم امروز، داستانِ زن بارداری را تصویر می‌کند که یک راننده تاکسی ناخواسته به ماجرای او وارد می‌شود.

پرستویی: من خودم را هنرپیشه نمی‌دانم

این بازیگر در نشست فیلم “امروز” افزود: عده‌ای دوست ندارند که مرا در فیلم‌ها ببینند و حضور من خار چشم بسیاری شده. میرکریمی: قهرمان فیلمم از قهرمانان جنگ است چون دفاع مقدس هویت و افتخار ملی است.

پرویز پرستویی کارگردان می‌شود

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون ایران، قصد دارد اولین فیلم سینمایی اش را در مقام کارگردان مقابل دوربین ببرد.

پرستویی فعلا پایش را در تلویزیون نمی‌گذارد

بیشتر از قبل انرژی برای کار کردن دارم   این بازیگر که فیلم «امروز» را در حال اکران دارد در بخش دوم گفت‌وگویش با خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: نسبت به گذشته هیچ چیز از من کاسته نشده و هر روزی هم می‌گذرد به تجربیات بهتری می‌رسم و این شرایط سنی هم که […]

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.