پرچم‌‌ حزب‌الله‌ در مقابل آیپک + تصاویر

یکی از این دو جوان در پاسخ به پرسش یکی از اعضای آیپک که چرا پرچم حزب الله را در دست دارد با اشاره به پرچمش گفت: می‌دانی، این تنها پاسخ واقعی است که اسراییل می‌فهمد!

عکس: پرچم آمریکا در خاک ایران برافراشته شد

نمايشگاه دام ، جزيره كيش ، 2 اسفند 1392

عکس: پرچم اسراییل زیر پای وزیر روحانی

همایش فرماندهی و کنترل با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد.

فیلم: اهتزاز پرچم حرم حضرت زینب (س)

[jwplayer mediaid=”247087″] دانلود

پرچم‌های چینی در محرم حسینی+قیمت‌ها

در چند وقت گذشته حتی پرچم ایران در کشور چین چاپ می‌شد، اما در حال حاضر با افزایش حجم تولید داخلی واردات بسیار کم شده و در چند وقت اخیر ثبت سفارش در رابطه با واردات پرچم به ثبت نرسیده است.

اهتزاز بزرگ‌ترین پرچم جهان مزین به نام امام حسین(ع)

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از اهتزاز بزرگترین پرچم تبرک شده جهان تشیع در روز سه شنبه هفته جاری و درآستانه شب تاسوعای حسینی در اصفهان خبر داد.

مصری‌ها پرچم اسراییل را به آتش کشیدند

مصری‌های معترض با تحصن در مقابل وزارت دفاع مصر و نگارش مطلبی تحت عنوان «پیام ملت مصر به سگ‌های موساد» بر روی پرچم رژیم صهیونیستی، آن را به آتش کشیدند.

روزهایی که ایران پرچمی وارونه داشت

نشست چهار روزه رئیس جمهور ایران در اندونزی و ویتنام که با هدف گسترش مناسبات و همکاری‌های دوجانبه و بین‌المللی برگزار شد، دیروز به پایان رسید اما قبل از هر صحبتی درباره دستاوردهای این نشست، حاشیه‌های آن به تهران رسید؛ حاشیه‌هایی در رابطه با پرچم ایران که برای چندمین بار در نشست‌های رسمی، مخدوش به نمایش درآمده بود.

رابطه لباس با پرچم کشور در سبک زندگی

غلامعلی حداد عادل در کتاب «فرهنگ برهنگی و برهنگی فرهنگی» می‌نویسد: لباس هر انسان پرچم کشور وجود اوست، پرچمی است که او بر سردر خانه وجود خود نصب کرده‏است و با آن اعلام می‏کند که از کدام فرهنگ تبعیت می‏کند.

بلندترین پرچم ایران به اهتزاز درآمد +عکس

بزرگترین و بلندترین پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران ظهر جمعه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در تهران به اهتزاز درآمد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.