تعرفه‌های پستی 23 درصد افزایش یافت

مدیرعامل شرکت پست از افزایش 10 تا 23 درصدی تعرفه‌های پستی در سال 93 خبر داد و گفت: این افزایش در دو مرحله اعمال می‌‌شود.

پست پیام اعتراض توزیع‌کنندگان فرهنگی را نفهمید

«متأسفانه شرکت پست پیام اعتراض ناشران و توزیع‌کنندگان فرهنگی را به درستی دریافت نکرده است. بسیاری از فروشندگان و توزیع‌کنندگان فرهنگی، دغدغه زحمت مشتری را بر دغدغه‌های مالی خود مقدم داشته‌اند، چرا که روزی دست خداست».

راه‌اندازی سرویس پست تلفنی در کشور

مدیرعامل شرکت پست ایران از راه اندازی سرویس پست تلفنی با شماره 193 خبر داد و گفت: این سرویس تا 2 ماه آینده در 9 استان بزرگ و به مرور تا پایان سال در کل کشور راه اندازی می‌شود که می تواند جایگزینی برای پیک های موتوری باشد.

تغییر در پست الکترونیک شرکت پست

با ارتقای پوسته سرویس پست الکترونیک کاربران می‌توانند هنگام دریافت نامه الکترونیک پیغام رسیدن نامه الکترونیک جدید دریافت کنند؛ همچنین آن‌ها می‌توانند دفتر تماس‌های خود را به صفحه ارسال نامه الکترونیک اضافه کنند.

تعرفه‌های پستی افزایش یافت

مدیرعامل شرکت پست از افزایش ۳۰ درصدی تعرفه‌های پستی برای سال ۹۲ خبر داد و گفت: تعرفه‌های جدید از ۱۶ مرداد ابلاغ شده است.

مزیت ایمیل شرکت پست چیست؟

این سوال مطرح می‌شود که ایمیل ملی ارائه شده با حجم ۵۰ مگابایت و روند ثبت نام شرح داده شده چه مزیت نسبی برای کاربران فراهم می‌کند که آنها را برای استفاده از این خدمت اقناع کند؟

پست؛ ابزار دست قاچاقچیان دارو

در این زمینه مشکل آن است که «پست» از فرستنده سوال نمی‌کند، داروهای ارسالی مجوز وزارت بهداشت را دارد یا نه! به این ترتیب است که یک داروی غیرمجاز توزیع می‌شود به عبارت دیگر پست ابزاری شده است برای توسعه کار قاچاقچی‌ها و متقلبان دارو.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.