کلیپ/ آقایون حتی رانت پس از مرگ هم دارن!

‏رئیس پلیس راهور گلستان گفته ماشین مسئولین طی دور زدن در بریدگی با تریلی درحال گذر در مسیر مخالف برخورد کرده، هر راننده میفهمه قریب به یقین ماشین در گردش مقصره؛
اما دادگستری قبل از اتمام تحقیقات راننده بدبخت رو بازداشت و پرونده قضایی تشکیل داده! آقایون حتی رانت پس از مرگ هم دارن!

آماده‌باش پلیس برای نوروز/ رویداد جالب توجه در ۷ اسفند

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به آمادگی کامل پلیس برای برگزاری طرح نوروزی از رکوردزنی جالب توجه ترافیکی در ۷ اسفند و همزمان با انتخابات خبر داد.

مرد ژله‌ای دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: بعد از تلاش‌های مداوم و با انجام اقدامات پلیسی تخصصی و بسیار سخت و طولانی، متهمی که در افکار عمومی به مرد ژله‌ای معروف بود، دستگیر شد.

تداوم وضعیت فوق‌العاده در فرگوسن آمریکا

پلیس آمریکا می‌گوید در جریان اعتراضات روزهای گذشته در شهر فرگوسن، حدود ۱۵۰ نفر بازداشت شدند.

پلیس آمریکا دانش‌آموز سیاهپوست را کشت

یکی از افسران تازه‌کار پلیس آمریکا با هدف قرار دادن یک دانش‌آموز سیاهپوست وی را از پای در آورد.

تدابیر امنیتی در مصر افزایش یافت

مقامات مصری در آستانه برگزاری مراسم افتتاح بخش جدید کانال سوئز، با به کار گیری 10 هزار نیروی پلیس، تدابیر امنیتی را افزایش دادند.

متهم فراری را شناسایی کنید+عکس

پلیس از شهروندان درخواست کرد هر نوع خبر در خصوص هویت، محل زندگی یا تردد فردی را که کیف حاوی چند عدد عابر بانک حاوی رمز، مدارک شناسایی و دو میلیون تومان وجه نقد را از درون خودرو به سرقت برده بود را اطلاع دهند.

مشروح نشست خبری رئیس پلیس ناجا

رئیس پلیس راهور با توصیف مخدوش کردن پلاک خودرو به عنوان جرم گفت: گزارشی مبنی بر ممنوعیت تردد پراید در جاده‌ها نداریم و از حداکثر توان پلیس برای توقف متخلفین استفاده خواهیم کرد.

رهبر انقلاب از کشتار کدام سیاه‌ها سخن گفت؟

رهبر انقلاب روز گذشته درباره ظلم و خشونتی که در جامعه ایالات متحده وجود دارد و حقوق سیاه‌پوستان به صورت گسترده نقض می‌شود، اینگونه روایت کردند: «…بامزه اینجا است که در آمریکا که به‌اصطلاح رئیس‌جمهور هم یک سیاه‌پوست است، درعین‌حال نسبت به سیاه‌پوستان این حالات و این کار‌ها دارد انجام می‌گیرد… امّا در‌‌ همان حال، سیاه‌ها مورد ظلم قرار می‌گیرند، مورد بی‌اعتنایی قرار می‌گیرند، مورد تحقیر قرار می‌گیرند؛ بعد هم که جانشان [در خطر است‌].

نیروی انتظامی باید امنیت‌روانی جامعه را تامین کند

اقتدار مطلوب نظام اسلامی، قاطعیت در کنار عدالت، مروت و ترحم است، همان‌گونه که ذات مقدس پروردگار در عین آنکه رحمن و رحیم است، صاحب عذابِ الیم نیز است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.