کلیپ/ آقایون حتی رانت پس از مرگ هم دارن!

‏رئیس پلیس راهور گلستان گفته ماشین مسئولین طی دور زدن در بریدگی با تریلی درحال گذر در مسیر مخالف برخورد کرده، هر راننده میفهمه قریب به یقین ماشین در گردش مقصره؛
اما دادگستری قبل از اتمام تحقیقات راننده بدبخت رو بازداشت و پرونده قضایی تشکیل داده! آقایون حتی رانت پس از مرگ هم دارن!

ممنوعیت و محدودیت تردد از ساعت ۱۵ امروز در مسیرهای منتهی به بهارستان

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از تمهیدات پلیس راهور برای تشییع هرچه باشکوه‌تر پیکرهای شهدا خبر داد و گفت: از ساعت ۱۵امروز ممنوعیت و محدودیت تردد در مسیرهای منتهی به میدان بهارستان انجام خواهد شد.

۱۲فروردین بهترین زمان بازگشت از سفر

رئیس‌ پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه بهترین زمان برای بازگشت از سفرهای نوروزی روز ۱۲ فروردین است، گفت: در ورودی کلان‌شهرها محدودیت‌های خاصی را در روزهای پایانی تعطیلات اعمال خواهیم کرد.

جاده‌های 11 استان؛ لغزنده و بارانی

سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در 11 استان کشور خبر داد و از رانندگان خواست تا در جاده‌های لغزنده سرعت خود را کاهش دهند.

ضرورت ایجاد ساختار یکپارچه امداد و نجات

رئیس پلیس راهور ناجا ضمن بیان ضرورت ایجاد ساختار یکپارچه امداد و نجات گفت: نیم میلیون نفر از همه سازمان‌ها برای اجرای طرح نوروزی بسیج می‌شوند.

ارسال پیامک با مضمون کسر خلافی کذب است

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: ارسال پیامک از سامانه پیامکی 30005151 مبنی بر ارسال کد VIN جهت کسر خلافی صورت وضعیت تخلف رانندگی شهروندان از سوی پلیس راهور صورت نگرفته و کذب است.

پروژه میلیاردی برای ۱۰ کیلومتر سرعت!

پایت را روی پدال گاز فشار می‌دهی، خوشحال از اینکه از ترافیک نیایش خلاص می‌شوی، چراغ‌ها را روشن می‌کنی و وارد تونل می‌شوی، اما صف طویل خودروها وادارت می‌کند شدیداً ترمز کنی.

شرایط توقیف گواهینامه‌های رانندگی

رئیس اداره حقوقی پلیس راهور شرایط توقیف گواهینامه از سوی مأموران پلیس را تشریح کرد.

محدودیت و ممنوعیت‌های جاده‌ای ایام محرم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: با توجه به افزایش سفرهای بین‌شهری و تراکم ترافیکی در روزهای 7 الی 14 آبان، توسط پلیس راه مقررات ویژه‌ای به مرحله اجرا گذاشته می‌شود.

احمدی‌نژاد: بجای اصلاح جاده‌ها رفتار راننده‌ها را کنترل کردیم

رئیس جمهور افزود: با اقدامات علمی و درست به این نتیجه رسیدیم که باید برای کاهش تلفات رانندگی رفتار رانندگان را کنترل کنیم. چرا 75 درصد از تصادفات توسط عوامل انسانی رخ می دهد. اگر در فیلم ها و سریالها نیز دقت کنیم می بینیم که رفتار رانندگان اصلاح شده است و تا 7 سال پیش انسان وقتی رانندگی برخی هموطنان را در فیلم ها مشاهده می کرد خجالت می کشید.