تصحیح استراتژی فرهنگی جمهوری اسلامی

بخش مهمی از استراتژی فرهنگی جمهوری اسلامی شکست خورده است و ما امروز چه در حوزه هنر، چه در حوزه رسانه، چه حتی در حوزه اندیشه و شاید در سال های اخیر خصوصاً در حوزه فرهنگ عمومی با چالش های جدّی و بعضاً با بحران های در حال هجوم مواجه هستیم.

نامه صادق آهنگران به امام خامنه‌ای

آقا جان! به فضل الهی این حنجره وقف اسلام و ایران است و پس از امام و شهدا تا رمقی هست در بیعت با ولایت باقی خواهد ماند.

فیلم: مداحی آهنگران در اختتامیه جشنواره عمار

در اختتامیه پنجمین جشنواره عمار حاج صادق آهنگران به‌پاس سال‌ها تلاش فرهنگی در جهت اعتلای انقلاب اسلامی مورد تقدیر قرار گرفت. این مداح اهل بیت(ع) در این مراسم برای دقایقی گزیده‌ای از سرودهای خاطره‌انگیزش را بازخوانی کرد.

«رزق» موضوع انیمیشن مورچه و سلیمان

پویانمایی مورچه و سلیمان به زیبایی توانست خلا موجود در برنامه سازان فرهنگی را برطرف کند. ریتم ملایم داستان، موسیقی مناسب، تصویر سازی دقیق و به ویژه وجود سناریو، محسناتی است که در یک مجموعه ی کوچک و بسیار آموزنده جمع شد.

اسامی نامزد های دریافت فانوس پنجمین جشنواره فیلم عمار

دبیرخانه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار نامزد های دریافت فانوس پنجمین دوره این جشنواره را در بخش های پویانمایی، مستند و داستانی منتشر کرد.

جشنواره عمار نوید تمدن نوین اسلامی است

جشنواره عمار نشان داد که با دست خالی اما دلهایی مملو از ایمان و توکل و با تلاش و ممارست در مسیر حق، علی رغم همه نامهربانی ها و بی توجهی کرسی نشینان عمارت فرهنگ، می توان با تکیه بر فطرت پاک انسانها و عزم و اراده توده ی مردم بر قله های رفیع فرهنگ و هنر ایستاد و بر پرچمداری تمدن نوین اسلامی در این عرصه با افتخار فخر فروخت.

تقدیرها از صادق آهنگران ادامه دارد

در ادامه ی تقدیرهای اصحاب جبهه فرهنگ و هنر انقلاب، سید ناصر حسین پور، محمدحسین نیرومند، بهزاد پروین قدس و نعمت اله سعیدی هم با اهدای برخی از آثارشان، به جمع تقدیرکنندگان از حاج صادق آهنگران پیوستند.

با پول بیت‌المال، هنر ضدانقلابی تولید می‌شود

من در مقاطعی اشتباه کردم و حالا می‌خواهم عوض شوم و یک تنه در بخش عفاف و حجاب سینما می‌دوم و از طیف انقلابی می‌خواهم که از ما حمایت کنند تا در سینما عده دیگری که به برخی مسائل منفی معترضند با جرات اعلام موضع کرده و به جلو بیایند.

تقدیر هنرمندان انقلابی از صادق آهنگران

به مناسبت بزرگداشت صادق آهنگران در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار فعالان فرهنگی در حرکتی خودجوش آثار خود را به این چهره تاثیرگذار انقلاب تقدیم کرد‌ه‌اند.

حکومت‌ پهلوی دغدغه منافع ملی نداشت

عباس سلیمی نمین در نقد مستند انقلاب ۵۷، حکومت پهلوی را حکومتی وابسته و دست نشانده دولت های غربی دانست که به هیچ عنوان از پشتوانه مردمی برخوردار نبودند . وجود دغدغه منافع ملی در محمدرضا شاه پهلوی را یک دروغ و جعل تاریخی بیان کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.