مجموعه پوستر: آینده رژیم صهیونیستی

بیانات هفته گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره‌ مذاکره آمریکا با ایران و واکنش به اظهار نظر مقامات رژیم صهیونیستی درباره‌ توافق هسته‌ای ایران بازتاب وسیعی در رسانه‌های خارجی داشت.

پیام جنبش وال‌استریت؛ اعتراض به بی‌عدالتی

پوسترهای این نمایشگاه با نگاهی انتقادی به مسئله سرمایه‌داری در ایالات متحده می‌پردازند و مسئله نابرابری اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را نشان می‌دهند.

چانه زدن به چه قیمتی+پوستر

نهضت مردمی پوستر انقلاب در مجموعه آثاری از گرافیست‌های سراسر کشور به موضوع عفاف پرداخته است.

دانلود: مجموعه پوسترهای روز قدس

همزمان با روز جهانی قدس مجموعه‌ای پوسترهای هنرمندان متعهد کشورمان با موضوع فلسطین منتشر شد.

مجموعه پوستر علوی در آستانه لیالی قدر

در آستانه شب‌های قدر و ایام شهادت مولای متقیان امام عدالت حضرت امیرالمومنین(ع) مجموعه‌ پوسترهایی به این مناسبت منتشر گردید.

پیامی آورده اند… + تصاویر

طی چند روز گذشته انتشار پوستر هایی که به مناسبت ورود شهدای غواص عملیات کربلای ۴ توسط هنرمندان ارزشی عرصه دفاع مقدس تهیه شده و در شبکه های اجتماعی به نمایش در آمده بود موجب ایجاد روحیه حماسی و انقلابی در بین اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان گردید.

فناوری هسته‌ای به چه درد می‌خورد؟ + دانلود

صنعت هسته‌ای برای یک کشور یک ضرورت است؛ هم برای انرژی، هم برای داروهای هسته‌ای که بسیار مهم است، هم برای تبدیل آب دریا به آب شیرین، و هم برای بسیاری از نیازهای دیگر در زمینه‌ی کشاورزی و غیر کشاورزی.

فراخوان پوستر از قیام روح‌الله تا قیام انصارالله

مسابقه پوستر «از قیام روح الله تا قیام انصارالله» در خوزستان برگزار می شود.

فراخوان تولید پوستر «آل‌یهود»

در پاسخ به توحش، تجاوزگری و جنایت‌های بی‌سابقه عربستان سعودی و برای به‌تصویر کشیدن شکست قطعی حکومت منحط و دست‌نشانده سعودی، نهضت مردمی پوستر انقلاب از همه ایده‌پردازان، طراحان گرافیک و عموم هنرمندان تجسمی دعوت می‌کند طرح‌های خود را با محورهای ذیل برای انتشار در محیط‌های داخلی و بین‌المللی ارائه دهند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.