نمایشگاه بین‌المللی پوشاک برگزار می‌شود

سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران در نیمه دوم شهریورماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمايشگاه‌های بين المللی تهران برگزار می‌شود.

مصائب طراحی و تولید پوشاک

مشکلات طراحان پارچه و لباس، یکی دوتا نیست؛ از نبود پارچه با قیمت و کیفیت مناسب گرفته تا عدم ارتباط میان آنها و تولیدکنندگان لباس. بگذریم از این‌که طراحی پارچه معنا پیدا نمی‌کند وقتی تولیدی وجود ندارد.

سنگاپور گرانترین شهر جهان شد

واحد اطلاعات موسسه اکونومیست اعلام کرد سنگاپور همانند سال گذشته همچنان گران‌ترین شهر جهان محسوب می‌شود.

فرش قرمزی برای صنعت نساجی ترکیه

ا به‌عنوان بخشی از جامعه بزرگ دانشگاهیان صنعت نساجی کشور، معتقدیم که صنعت نساجی نیاز به علم روز دانشگاه دارد، نه به دست‌هایی از کشورهای اطراف.این‌که از وضعیت این صنعت و قابلیت‌های آن مطلع هستیم و شاهد آن هستیم که دولتمردان جدید باگذشت بیش از یک سال و نیم از دوره مسئولیتشان، هنوز در زمینه بهبود وضعیت نساجی کشور اقدامی انجام نداده‌اند و حتی برنامه‌ای روشن برای این صنعت مهم اعلام نکرده‌اند

طرح جدید مد اسلامی-ایرانی رونمایی می‌شود

کارگروه مدولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اشلامی آیین رونمایی از طرح‌های جدید پوشاک ایرانی اسلامی را برگزار می‌کند.

چادر مشکی را دریابید

سالانه ۸۰ میلیون متر پارچه چادر مشکی در ایران مصرف می‌شود که عمده تولید کننده این محصول در جهان سوئیس، ژاپن و کره هستند!

هر متر پارچه چینی بیکاری یک کارگر ایرانی

تمام صنایع این مملکت یک طرف و صنعت نساجی طرف دیگر، هم اشتغالزایی بسیار بالایی دارد و هم ما خودمان تخصصش را داریم و از همه بالاتر اینکه مواد اولیه این صنعت پنبه است و پلی‌استر که پتروشیمی هم می‌تواند پلی‌استر موردنیاز را تامین کند.

اين مانتوها را چه کسانی می‌پوشند؟

به عقيده بسياري از بازديدکنندگان چنين جشنواره‌ها و نمايشگاه هايي، لباس‌هاي عرضه شده با آنچه که مردم در فضاي عمومي مي‌پوشند متفاوت است

کاهش خرید پوشاک در آستانه سال نو

به‌طور کلی وضعیت کسب‌وکار مطلوب نیست و این موضوع به دلیل آن‌ است که مردم منتظر اتفاقی خاص در پی برگزاری مذاکرات هسته‌یی هستند.

کاریکاتور: پوشاک زنانه برای داعش!

فتوا برای مجاز بودن پوشیدن لباس زنان برای شورشیان سوریه!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.