پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

چگونه دختری محجبه داشته باشیم؟

مادران که ارتباط و مسئولیت بیشتری در تربیت دختران دارند، در رابطه با مسأله حجاب نقش مهمی دارند،‌ اگر آن‌ها از حجاب کامل مثل چادر در مواجهه با نامحرم استفاده کنند، دخترانشان از همان کودکی با حجاب اسلامی آشنا می‌شوند.

ممنوعیت تی‌شرت و کفش پاشنه‌بلند در اچ پی

کمپانی اچ پی در اقدامی بی‌سابقه دستورالعمل جدید پوششی را برای کارمندان مرد و زن خود صادر کرده است.

عفاف زمینه ساز حجاب است

وی در پاسخ به این سوال که “اگر وضعیت امروز حجاب مناسب نیست، کجای کار اشتباه بوده است؟” بیان داشت: همه مسیر را اشتباه رفته ایم. در همه مقاطع تربیتی اشتباه داشته ایم. نمی توان تقصیر را بر گردن یک فرد انداخت. بچه ها را خانواده ها، رسانه ها، فضای مجازی و … نیز در کنار آموزش و پرورش تربیت می کنند.

ردای ساده رهبر و مسئولان خوش‌پوش ایران

وب‎سایت بخش فارسی شبکه بی بی سی در یادداشت تحلیلی خود به موضوع سبک پوشش رؤسای جمهور روحانی و غیرروحانی ایران و تفاوت لباس آنان با پوشش ساده رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای پرداخته است.

آرایش کردن در کالج رابرت ترکیه مجاز نیست

در مقررات مربوط به پوشش کالج رابرت ترکیه آمده است: اگر دانشجویی نتواند پوشش مناسب در دانشکده داشته باشد، به خانه فرستاده می‌شود.

مانور کلمات مستهجن در خیابان‌ها

اگر هنگام عبور از پیاده‌رو شهر به لباس برخی جوانان توجه کرده باشید حتما واژه‌هایی روی لباس آن‌ها مشاهده کرده‌اید که معانی مناسبی ندارند.

تاکید آیت‌الله‌ صافی‌ بر ترویج‌ حجاب‌ و‌ عفاف

ترویج حجاب و عفاف در جامعه اسلامی که شهداء نیز بر آن تأکید بسیار داشتند، ‌ باید مورد توجه همهٔ زنان جامعه قرار گیرد و باید بتوانیم الگویی برای سایر کشورهای اسلامی نیز باشیم.

ترویج مُد‌ اسلامی با مانتوهای 700 هزارتومانی

سال گذشته تنوع در رنگ و مدل لباس ها زیاد بود ولی امسال این طور نیست و مانتوهایی عرضه می شوند که یا قیمت بسیار بالایی دارند و یا اگر با قیمت کم فروخته می شود کیفیت لازم را ندارند.

سمن‌های عفاف و حجاب هماهنگ می‌شوند

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: نشست هم اندیشی استانی سمن‌های عفاف و حجاب به منظور همفکری برای اجرایی کردن فعالیت‌ها برگزار می‌شود تا از این پس فعالیت‌های هماهنگی را انجام دهند.

تغییر پوشش وزرای عرب در اروپا+عکس

تغییر پوشش دو وزیر عرب در سفر به فرانسه و دیدار با فرانسوا اولاند رئیس جمهور این کشور، برای برخی از رسانه های عربی چندان نامأنوس بود که از انتشار تصویر اصلی خودداری کردند و به تصاویر آرشیوی پناه بردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.