مافیای FATF ؛ پناهگاه پولشویان و تروریست ها

چرا دولت های غربی، از مجرمان مسلم عرصه تروریسم و تامین مالی آن، و همچنین اختلاس و پولشویی که از ایران گریخته و در این کشورها پناه گرفته اند، حمایت می کنند و آنها را برای محاکمه و مجازات و باز پس دادن اموال ملت ایران بر نمی گردانند؟

کلیپ/ چند دقیقه طوفانی رسایی در مناظره با زیباکلام

پولشویی اصلی را ژنرال زنگنه کرد.
مهدی هاشمی در انتخابات سال ۸۴ چطوری هزینه انتخاباتی بابا را درمی‌آورد؟
پسر طهماسب مظاهری، باجناق #سیف، رئیس سابق بانک مرکزی، از گران شدن دلار خبر داشت، ۴ میلیارد وام گرفت و همه را دلار خرید و …

محکومیت توتال در پرونده رشوه و سکوت مدعیان مبارزه با پولشویی در کشور

دادگاهی در فرانسه شرکت «توتال» را به جرم پرداخت رشوه به مقام‌های کشورهای خارجی در قراردادهای گاز با ایران در سال ۱۹۹۷ به پرداخت ۵۰۰ هزار یورو محکوم کرد.

ادعای پولشویی، سناریوی تحمیل سازش به نظام است/ بازی سیاسی اصلاح طلبان با اتهام زنی به مدیریت جهادی

عضو سابق شورای شهر تهران با اشاره به اتهام زنی های اصلاح طلبان به مدیریت جهادی گفت: کسانی از عملکرد شهرداری سابق انتقاد میکنند که خودشان طی دوسال گذشته با وجود شعار یک دستی در شورا و امکانات زیاد هیچ کارنامه مثبتی ندارند.

کلیپ/ خوش خیالی حامیان دولت برای پیوستن به FATF و مبارزه با پولشویی

درحالی ظریف ایران را به پولشویی گسترده متهم می‌کند و خواستار پیوستن به FATF برای جلوگیری از پولشویی است که بزرگترین پولشویی جهان توسط اعضای اصلی آن صورت گرفته است

صوت/ جزئیات درخواست اقامت آمریکا توسط متولی مبارزه با پولشویی و نماینده وزارت اقتصاد در جلسات CFT!

حاجی دلیگانی نماینده مجلس: همون بحث “دری اصفهانی” در برجام، در بحث CFT هم بوجود آمده است

مافیای حاکم بر FATF متهم ۷۴ درصد پولشویی دنیا

۲۳ تیر ۱۳۹۷ نشست مبارزه با پول‌شویی در ایران با سخنرانی دکتر سیدجواد کاظمی‌تبار (کارشناس داده‌کاوی برای کشف تقلب در تراکنش‌های بانکی آمریکا) در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری برگزار گردید. کاظمی تبار در این نشست گفت:
“بر اساس آمار موجود،حدود ۵۰۰ میلیارد تا ۱.۸ تریلیون دلار (بین ۲ تا ۵ درصد درآمد ناخالص ملی دنیا) حجم کل پول‌های کثیف در دنیا می‌باشد.

آیا FATF کارکردی سیاسی دارد و یا صرفا فنی است؟

پاسخ به این پرسش از دو جهت قابل بررسی است. نخست اینکه با مراجعه به اظهار نظرات مقامات آمریکایی مشخص می‌شود که آنها حساب ویژه‌ای روی FATF برای اهداف سیاست خارجی خود باز کرده‌اند.

صداوسیما، وزارت اطلاعات، وزارت دفاع و سپاه توسط دولت یازدهم تحریم شدند!

کشور در مسیر اجرای توافق با FATF خود تحریمی را آغاز کرده‌اند و در این مسیر تحریم افراد حقیقی یا حقوقی که ظالمانه مورد تحریم غرب قرار گرفته بودند در اقدامی عجیب و قابل تامل از جانب بانک‌های داخلی نیز آغاز شده ا

پولشویی اپوزیسیون برای ضربه زدن به دولت

یک رسانه ونزوئلایی گزارش داد: دولت بولیوی احتمال داده که یکی از شاخه‌های اپوزیسیون این کشور مرتکب به پولشویی شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.